TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fondovima ova cijena još uvjek dovoljni niska za ulaz [lol]

K/P 9358/3049 , 1506,1523
Obzirom na strašnu novonastalu situaciju na Tisku molio bih savjete iskusnih ulagača. Imam dvije ( 2) dionice Tiska , da prodam jednu ili obadvije . Ako poraste ( sigurno neće ) da li bi kupac mi vratio novce ili doplatio razliku.
Primam samo ozbiljne savjete.[smiley]

Stavis nalog za kupnju 1 dionice na 1490,01, i prodaju jedne na 1549,99 [proud]


K/P 9358/3049 , 1506,1523
Obzirom na strašnu novonastalu situaciju na Tisku molio bih savjete iskusnih ulagača. Imam dvije ( 2) dionice Tiska , da prodam jednu ili obadvije . Ako poraste ( sigurno neće ) da li bi kupac mi vratio novce ili doplatio razliku.
Primam samo ozbiljne savjete.[smiley]

Dam ti 1500 kn za obe,fali mi do…………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Moglo bi se reci rovovska borba prsa o prsa.[sealed]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Zanimljiv članak u Lideru ….

Vaš link

Alright Dave ?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4cda3dcc-ff35-4acc-b258-459747cd1819&ref=lastadd

Nekome ocito ovo ne odgovara [angry] [angry] [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Fundamentalno neopravdan rast Tiska?

Tomislav Petrov
tomislav.petrovatcharbusiness.hr 11.01.2008 12:18
Pročitaj komentare(2)

Dionicu Tiska analitičar HAAB-a Krešimir Kopsejak u poslovnom tjedniku Lider navodi kao primjer dionice čija cijena raste iako za to nije bilo objašnjivih fundamentalnih razloga.
Vezane vijestiZSE uživo: Blagi optimizam investitora

Hrvatska pošta ulagačima je nedavno prodala veći paket dionica tog poduzeća popravljajući na taj način sve slabije financijske rezultate iz osnovnog posla, a upravo taj događaj Kopsejak navodi kao mogući povod za rast cijene te dionice.

Dionica Tiska ove godine zabilježila je rast cijene 5,73 posto, sa 1430 na 1512 kuna. U trenutku pisanja teksta cijena dionice Tiska dodatno je porasla na 1524 kune ili 0,79 posto u odnosu na zadnju jučerašnju cijenu.


Zanimljiv članak u Lideru ….

Vaš link


presmješno….nije stigo ući pa se sad čudi hahahahha[thumbsup][shocked][shocked][shocked]

business.hr ima previše drukerskih članaka…..ne valja se palit na te članke previše….[shocked]

DOKUP!

Istina je da su fundamenti po članku malo viši, ali na to se sad ne gleda.
Gleda se na cjeloupnu firmu i poslovanje. I gleda se na preuzimanje Migorsa.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Istina je da su fundamenti po članku malo viši, ali na to se sad ne gleda. Gleda se na cjeloupnu firmu i poslovanje. I gleda se na preuzimanje Migorsa.

točno [thumbsup]

DOKUP!

New Report

Close