TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I moje je mišljenje da nebi trebala više iči dole ali ne zbog K/P jer on zna biti varljiv[proud]


Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!

Ako kupiš sutra po 1400 ja te častim ručkom u restoranu po tvome izboru , a platit ću ti ako želiš i eskort damu da ti pravi društvo …. [lol] Ako pak ne kupiš po 1400 sutra onda ti to isto plaćaš meni … može??? [lol] [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


adoz: ” Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!! ” Ti dečko očito da nemaš ZSE monitor, pa bubneš onako ko iz puške. 1500kn je prihvaćena, idemo dalje. Omjer K/P….3/1 Henry Fond-a je pogurao preko 1500kn [wink] u točno 15:38:23h. Sutra je ATH na meniju. Pazite dobro.

Koliko vas se zakacilo na post, ocito su velika ocekivanja!!!
Niti ja ne vjerujem da ce sutra dolje, al za koji dan bi moglo (to su moja ocekivanja)
Nego kako ste me skuzili da sam decko! ocekivanja?
I koliki je jucer bio omjer K/P kolega sa zse monitorom???

Teško će Tiasak ponovo dodirnuti 1400, čak i pri nekoj većoj globalnoj korekciji.
Kada je krenula sa 1100 do 1500, korigirala se svega do 1350 …

Gledajuću samo fundamente, i sljepac vidi da će Tisak ove godine daleko dogurati.

Torrrente:

OPORTUNIST: ” PUHARIĆ JUŠTE 3.165 0,13 Osnovni račun +265 Ukupno: ” Legendarni Makarski kockar…, nisam ni znao da je u dionicama

Dečko je kockar ali poznat po tome da igra na sigurno i da zna ono što drugi ne


Nema on pojma o dionicama, ali ima dobre savjetnike [wink]

1. AGROKOR D.D. 677.385 28,38 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. TS LOGISTIKA D.O.O. 614.510 25,75 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 6.434 0,27 Skrb. račun [color=blue]- 277[/color]
6. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 5.903 0,25 Skrb. račun
7. FILIPOVIĆ MARIJAN 5.435 0,23 Osnovni račun [color=blue]+184[/color]
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 4.000 0,17 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.722 0,16 Skrb. račun
10. PUHARIĆ JUŠTE 3.165 0,13 Osnovni račun
Ukupno: 94,91

DOKUP!


Hogar: ” Torrrente: ” OPORTUNIST: ” PUHARIĆ JUŠTE 3.165 0,13 Osnovni račun +265 Ukupno: ” Legendarni Makarski kockar…, nisam ni znao da je u dionicama ” Dečko je kockar ali poznat po tome da igra na sigurno i da zna ono što drugi ne ” Nema on pojma o dionicama, ali ima dobre savjetnike [wink]

I ja bi se priklonio tom razmisljanju[wink]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Hogar: ” Torrrente: ” OPORTUNIST: ” PUHARIĆ JUŠTE 3.165 0,13 Osnovni račun +265 Ukupno: ” Legendarni Makarski kockar…, nisam ni znao da je u dionicama ” Dečko je kockar ali poznat po tome da igra na sigurno i da zna ono što drugi ne ” Nema on pojma o dionicama, ali ima dobre savjetnike [wink]

Rekao bih samo da smo svi mi ovdje veći kockari od njega, jer nemamo savjetnike, ali zato kockamo sa vlastitim novcem[proud]

Slikovito završetak trgovine!

TODAY S ZAMAN , turski dnevnik, mogao bi nešto napisati oko Migrosa danas, pa ako netko dobro
kuži engleski / turski/ mogao bi na njihovoj stranici štogod zanimljivo pročitati. Hvala unaprijed.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

K/P…9363/2649…[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

imam osjećaj da će pojest ovog bez problema

New Report

Close