TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gle leksikone nabijem na neku stvar jer na Hrvatskoj burzi to nema svrhe. Manje više su svi postali daytraideri i nitko ne kupuje dionice radi dividende. Pa stoga sva ona teorija koja vrijedi manje višu u cijelom svijetu tu ne vrijedi niš a to i sam znaš.

Ne slažem se s tobom. Onaj koji uči taj kontrolira situaciju, i može pravodobno reagirati, naravno, osim učenja treba imati i iskustva.

Ali moj post se više odnosio na onog koji je pitao kad će izvješće. Završila tek godina i odmah idu izvješća van, moš misliti. Izvješća kreću tek u trećem mjesecu pa na dalje, kako tko, rok je do 31.03., a za konsolidirana do 15.04.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Koja izvješća, pa nema još barem dva i pol mjeseca. Ajmo malo “leksikone” u ruku i čitaj. ” Gle leksikone nabijem na neku stvar jer na Hrvatskoj burzi to nema svrhe. Manje više su svi postali daytraideri i nitko ne kupuje dionice radi dividende. Pa stoga sva ona teorija koja vrijedi manje višu u cijelom svijetu tu ne vrijedi niš a to i sam znaš.

Imam jedno pitanje !Čuo sam da ako Todorić uđe u Turkisch da će postavit Kocijana (Presidente uprave tiska)tam za šefa da mu tam vodi biznis kao što je vodio Konzum dok je tam bio prije nego je prešao u Tisak.Mislite da ako to bude točno vidjet na dionici ili su toliko jaki pa bude sve ok ?

Bude sve ok[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

darko09
jel može opet molim te omjer ukupno k/p

K/P…9826/2940…i raste[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


OPORTUNIST: ” PUHARIĆ JUŠTE 3.165 0,13 Osnovni račun +265 Ukupno: ” Legendarni Makarski kockar…, nisam ni znao da je u dionicama

Dečko je kockar ali poznat po tome da igra na sigurno i da zna ono što drugi ne

Hogar vozi Volvo


Ne slažem se s tobom. Onaj koji uči taj kontrolira situaciju, i može pravodobno reagirati, naravno, osim učenja treba imati i iskustva. Ali moj post se više odnosio na onog koji je pitao kad će izvješće. Završila tek godina i odmah idu izvješća van, moš misliti. Izvješća kreću tek u trećem mjesecu pa na dalje, kako tko, rok je do 31.03., a za konsolidirana do 15.04.

za neka izvješća vrijedi to sto si napisao…..ali recimo prošlogodišnje GFI za DDJH je izašlo tek krajem svibnja…..pitam se dali oni dobiju kakvu novcanu kaznu za to ili se svima hebe ? ono, “kad bude bit ce” [huh]

DOKUP!

Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!


Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!

Loš tajming čini mi se, a vidjet ćemo
[proud]


Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!

da nisi na 1430 jutros, jer priželjkuješ 1400 ?


Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!

zasto si tako siguran?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Izasao dans, Vracam se na 1400 sutra!!!

Ti dečko očito da nemaš ZSE monitor, pa bubneš onako ko iz puške.
1500kn je prihvaćena, idemo dalje. Omjer K/P….3/1
Henry Fond-a je pogurao preko 1500kn [wink] u točno 15:38:23h.
Sutra je ATH na meniju. Pazite dobro.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close