TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se bojim one stare priče, dionica raste do dobrog izvješća, a zatim nakon dobrog izvješća pada [angry]

Nadopunio bi ovu izjavu- osim ako je rijec o Todoricevim dionicama[rolleyes]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Ja se bojim one stare priče, dionica raste do dobrog izvješća, a zatim nakon dobrog izvješća pada [angry]

To je nažalost postalo pravilo na našem tržištu. Međutim kako na burzi već duže vrijeme vlada letargično raspoloženje a nastavlja se i dalje, iskreno smatram da će izvješće dati vjetar u leđa ovoj dionici jer zbog relativno niske cijene u odnosu na ATH neće biti neke prilike za akumulaciju kapitala a pogotovo ako se uzmu u obzir optimistične prognoze za skoriju budućnost.

Hogar vozi Volvo

K/P 9007/4307 , 1415/1423 kn. Skupljeno mizernih 736 kom uz 4,13 % rasta. Nema više jeftinog Tiska.
Tisak će biti moja tiskara novca.

K/P……..9010/4317….i raste

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

….i da se nadovežem, Tisak mi je uz Viro jedina dionica na ZTM-u kod koje je omjer k/p pozitivan i to 2:1

Hogar vozi Volvo

A knzm? 22:14[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A knzm? 22:14[thumbsup]

Od manjih dionica. Konzum je dionica za odabrane.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Sta sad jedan mali nalog na 1420, odma se svi prepali [proud]

K/P….9580/4290…kupnja raste…bila je oko 12h ispod 9000kom.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


K/P 9007/4307 , 1415/1423 kn. Skupljeno mizernih 736 kom uz 4,13 % rasta. Nema više jeftinog Tiska. Tisak će biti moja tiskara novca.

A kako se zurilo ljudima prodati na 1400 kad sam kupovala. Na smisljen nacin sada se rade veliki portfelji na nasem neznanju sa povoljnim ulazom.[cry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

K/P….9580/4290…kupnja raste…bila je oko 12h ispod 9000kom

ja sam recimo oprezan kad se iznose podaci o jacini kupnje i prodaje. napisao sam jednom na temi JDPL kako je hypo izasao van. moja procjena, ne znaci da je tocno. forsirali su izlaz pod svaku cijenu i sto prije.
postavili su veliki nalog na jako nisku cijenu, 460 Kn, 10 000 komada, svi koji su htjeli kupiti a vidjeli da je omjer nevjerojatan su se stavljali ispred tog naloga, jer inace ne bi dobiili nista. a hypo trpao po 500.
prema tome, oprez. firma vrijedi i to vise nego sada. samo zelim reci da K/P nije toliko bitno


K/P….9580/4290…kupnja raste…bila je oko 12h ispod 9000kom ja sam recimo oprezan kad se iznose podaci o jacini kupnje i prodaje. napisao sam jednom na temi JDPL kako je hypo izasao van. moja procjena, ne znaci da je tocno. forsirali su izlaz pod svaku cijenu i sto prije. postavili su veliki nalog na jako nisku cijenu, 460 Kn, 10 000 komada, svi koji su htjeli kupiti a vidjeli da je omjer nevjerojatan su se stavljali ispred tog naloga, jer inace ne bi dobiili nista. a hypo trpao po 500. prema tome, oprez. firma vrijedi i to vise nego sada. samo zelim reci da K/P nije toliko bitno

Ma to je jasno da se namješta omjer. Ali svaki put kad fond namjesti omjer gdje je kupnja veća od prodaje
nekoliko puta dionica ide gore. Ali i ne treba. Sve ovisi.
Čista psihologija.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close