TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U članku u Poslovnom piše da je predsjednik uprave Tiska glavni pregovarač za preuzimanje Migrosa. To bi valjda nešto trebalo značiti. uvalit će on u svaki od tih tisuću dućana po jedan kiosčić. pa to ja pricam. ali kakvih 1000. mislis da se Agrokor nece siriti po Turskoj kad uzme Migros? Da li si mozda vidio gdje sve Migros ima trgovine. izmedju ostalog i po rusiji i kojegdje

Ja same ne razumijem zašto pričate da tisak ima tak velike veze sa Migrosom???


Pa 1500 i je početak rasta samo ne u prvom zamahu.
Prvi je bio sa 1000 na 1500 pa sada tu na 1380…

Uskoro a ja se nadam ne prije petka (kad sjedne lova) ide novi uzlet.

Ma sve ok ali smatrati da neko nema poima i da je napravio loš potez jer je kupio na 1500 šta bi trebao reči ja koj sam kupovo po 600 prije 7mj????????????

Mislim da ce se siriti po vani sa ili bez migrosa. Lakse je sa Migrosom.
+koji uvijek zaboravim napisati je da ce pokretati jos i svoju mobilnu mrezu. zamisli koliko ce mu samo to prometa donijeti. gdje ce se prodavati prepaid kartice klincima.
najveci plus. sve novo sto zeli prodati ima savrsenu infrastrukturu i doseg do najveceg broja stanovnistva.
+ novi kiosci. ja se ne bih sekirao i da padne na 1000

Fino fino nitko više ne udara po Bid-u.
Lijepo za vidjet napokon


vlalonca: ” Pa 1500 i je početak rasta samo ne u prvom zamahu. Prvi je bio sa 1000 na 1500 pa sada tu na 1380… Uskoro a ja se nadam ne prije petka (kad sjedne lova) ide novi uzlet. ” Ma sve ok ali smatrati da neko nema poima i da je napravio loš potez jer je kupio na 1500 šta bi trebao reči ja koj sam kupovo po 600 prije 7mj????????????

O čemu ti sad pričaš.
Ja sam kupio na 1050 i na 1100 samo moj bedasti frend nije htio slušat nego je neznam iz kojeg razloga čekao 1510 pa onda išo u šoping [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma nisam tebe spominjo u tom kontekstu nego kolegi Leonu kome nije jasno kako netko
može kupiti dionicu dok raste na 1500 kad je on kupio ili mogao kupiti na 1100.


TISK-R-A 08.01.
1. AGROKOR d.d. 677.385
2. ADRIS GRUPA d.d. 617.227
3. TS LOGISTIKA d.o.o. 614.510
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310
5. PBZ d.d. 6.768 +88
6. PBZ d.d./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 5.510 +400 [color=blue]up[/color]
7. FILIPOVIĆ MARIJAN 5.251
8. SG – SB d.d./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 4.000
9. SOCIETE GENERALE – SPLITSKA BANKA d.d. 3.722
10. PUHARIĆ JUŠTE 2.900 +35

Pozdrav drustvu. Usla sam jucer po 1400 i uopce se ne sekiram.Zasad cu samo vas citati, i pokusat cu ne pisati gluposti.[smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

leon:

a kaj je cekao dok je bio na 1100?? ja sam ga propustio jer nisam imao
raspolozivog casha a nisam htio prodavati. ne kuzim takve ljude koji
kupuju kad cijena potegne

Pa ti si super ipak si kupio na 1100 a ja budala mislio da je 1500 tek početak strelovitog rasta [tongue]


ako nisi dobro vidio napisao sam da sam ga propustio, dakle propustio sam ga na 1100 jer nisam imao love zisku? e sad ako ga je neko gledao mjesec dana na toj cijeni i onda isao kupiti na 1500 kad je krenuo gore oprosti ali to se tak ne radi. sad fino pricekas da se spusti jos malo pa kupis jeftinije

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Ja se bojim one stare priče, dionica raste do dobrog izvješća, a zatim nakon dobrog izvješća pada [angry]

Bez obzira na činjenicu da se takav rasplet puno puta dogodio na brojnim dionicama moram priznati da se za Tisak uopće ne sekiram. Za sada na njemu imam pristojan dobitak, a da kojim slučajem dođe do nekakvog kratkoročnijeg pada što ne očekujem ja bi ga svakako dokupio. Tisak ima izvrstan potencijal, zato nema straha!!


Ja se bojim one stare priče, dionica raste do dobrog izvješća, a zatim nakon dobrog izvješća pada [angry]

A kada ide izvješće???

New Report

Close