TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LOL pa to i nije loš razlog.[lol] [lol] [lol]

Nego ja se jako nadam još danas malom padu jer čekam idiote od zabe da mi prenesu lovu iz aktiva da mogu još nadokupit.
Ali vidim je je nekak nastala gužva opet na kupnji pa mi nada polako pada.

Još da se uvalim po 1350 to bi bilo lijepo, uz prosječni ulaz od 1200 kn.

U članku u Poslovnom piše da je predsjednik uprave Tiska glavni pregovarač za preuzimanje Migrosa.
To bi valjda nešto trebalo značiti. uvalit će on u svaki od tih tisuću dućana po jedan kiosčić.[thumbsup]

Ma sve to štima nema panike.
Meni je frend ušo na 1510 i sada se bedira, istina je da je mogo sada uletiti ali kaj je tu je.

Tisak se sada treba riješiti ovih papaka koji kupe dionicu samo za par dana kako bi neš na brzaka zaradili, vrlo brzo kad oni završe svoju ceromoniju idemo gore, a onda če plakat kaj su prodali na ovimcjenama.

A ovo Migros i TISK-R-A mislim da nema baš nikakve veze, ali tisak ima veliki potencijal u Hrvatskoj i radi toga sam ga kupio.

Stpljen spašen.

i ja sam djelom nadokupio na 1500 (ne previše hvalaBogu) pa se isto nekako nadam da bi to moglo gore

I has the money, what I do wif it?


Ma sve to štima nema panike.
Meni je frend ušo na 1510 i sada se bedira, istina je da je mogo sada uletiti ali kaj je tu je.

Tisak se sada treba riješiti ovih papaka koji kupe dionicu samo za par dana kako bi neš na brzaka zaradili, vrlo brzo kad oni završe svoju ceromoniju idemo gore, a onda če plakat kaj su prodali na ovimcjenama.

A ovo Migros i TISK-R-A mislim da nema baš nikakve veze, ali tisak ima veliki potencijal u Hrvatskoj i radi toga sam ga kupio.

Stpljen spašen.


a kaj je cekao dok je bio na 1100?? ja sam ga propustio jer nisam imao raspolozivog casha a nisam htio prodavati. ne kuzim takve ljude koji kupuju kad cijena potegne

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Ma sve to štima nema panike. Meni je frend ušo na 1510 i sada se bedira, istina je da je mogo sada uletiti ali kaj je tu je. Tisak se sada treba riješiti ovih papaka koji kupe dionicu samo za par dana kako bi neš na brzaka zaradili, vrlo brzo kad oni završe svoju ceromoniju idemo gore, a onda če plakat kaj su prodali na ovimcjenama. A ovo Migros i TISK-R-A mislim da nema baš nikakve veze, ali tisak ima veliki potencijal u Hrvatskoj i radi toga sam ga kupio. Stpljen spašen.
Jesi li ti na burzi da bi zaradio ili da bi drzao dionicu?? Koji ti je osnovni cilj..covjece pa ne mozes ljude nazivat papke zato sto su zaradili 20-30 % i idu van…
Puno dionica ima dobre perspektive pa čame u mraku ..
No hard feelings

No pain no Game

Sorry kaj sam te uvrijedio.
Ali kaj je kad je tako.
Mene jedino malo muči ova slabašna kupnja!!!

A ne vidim pravi razlog za to

Eto ja sam prodao Tisak na 1530 i kupio žitnjak gdje sam lijepo popušio, ali zato se sad vračam polako nazad jer mislim da je to sad povoljna kupnja, a nadam se još malo povoljnijoj[cool]


Sorry kaj sam te uvrijedio. Ali kaj je kad je tako. Mene jedino malo muči ova slabašna kupnja!!! A ne vidim pravi razlog za to

Je, ali zato nisu papci oni koji prodaju da bi zaradili 20-30 % ako vide da uskoro krece vlak nazad sto je i normalno za ovako nenormalan i progresivan rast kao kod tisk-a
pozdrav

No pain no Game

a kaj je cekao dok je bio na 1100?? ja sam ga propustio jer nisam imao
raspolozivog casha a nisam htio prodavati. ne kuzim takve ljude koji
kupuju kad cijena potegne

Pa ti si super ipak si kupio na 1100 a ja budala mislio da je 1500 tek početak strelovitog rasta [tongue]

U članku u Poslovnom piše da je predsjednik uprave Tiska glavni pregovarač za preuzimanje Migrosa.
To bi valjda nešto trebalo značiti. uvalit će on u svaki od tih tisuću dućana po jedan kiosčić.

pa to ja pricam. ali kakvih 1000. mislis da se Agrokor nece siriti po Turskoj kad uzme Migros?
Da li si mozda vidio gdje sve Migros ima trgovine. izmedju ostalog i po rusiji i kojegdje

Pa 1500 i je početak rasta samo ne u prvom zamahu.
Prvi je bio sa 1000 na 1500 pa sada tu na 1380…

Uskoro a ja se nadam ne prije petka (kad sjedne lova) ide novi uzlet.

New Report

Close