TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tenkista: ” insider: ” tisak bude ledo[thumbsup] ” A Ledo Konzum! A kad bu Tisak Ledo onda se uskoro pretvara i u Konzum. Dakle Tisak bude i Konzum. A Belje bude Tisak. ” …a HOMS bude Berkshire Hathaway [lol]

a ti zaradiš na svom portfelju[lol] [lol]

E sad da imam love ko Đajić ili barem ko Todorić ubo bi Tiska i za zadnju lipu. Preuzimanje Migrosa a dionica dolje. Čudno.

preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo

fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup]

leon:

preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo

fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup]


nisam ja nego tenkista

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


leon: ” preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo ” fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup]

Zašto ne? Možeš li pojasniti.


insider: ” leon: ” preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo ” fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup] ” Zašto ne? Možeš li pojasniti.

zato što tisak ništa ne proizvodi, pa samim time nema što niti prodati … a sumnjam da bi preko njega išla prodaja u Tursku …

I love the Smell of Profits in the Morning

moje zelje se polako ostvaruju, zadnja cijena 1.376,00 i pada…. jos uvijek se nadam ulazu na 1100 a potipisujem i 1200

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

a ja sam cuo da tisak pada jer ce se manje pusiti cigarete i ostali opijati po birtijama pa da ce zato imati manji promet od cigara

Postanite Eu-robovi


presretni: ” insider: ” leon: ” preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo ” fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup] ” Zašto ne? Možeš li pojasniti.” zato što tisak ništa ne proizvodi, pa samim time nema što niti prodati … a sumnjam da bi preko njega išla prodaja u Tursku …

Ali Tisak je najjača logistička tvrtka u RH (uz AWT, Velpro, Atlantic). Ja sam siguran da u slučaju akvizicije ima mjesta za tisak u logističkoj grani. Što se retaila tiće neznam da li Mygros ima kioske izvan ili u sklupu dućana tako da tu nebi pogađao.


fazan: ” presretni: ” insider: ” leon: ” preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo ” fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup] ” Zašto ne? Možeš li pojasniti.” zato što tisak ništa ne proizvodi, pa samim time nema što niti prodati … a sumnjam da bi preko njega išla prodaja u Tursku … ” Ali Tisak je najjača logistička tvrtka u RH (uz AWT, Velpro, Atlantic). Ja sam siguran da u slučaju akvizicije ima mjesta za tisak u logističkoj grani. Što se retaila tiće neznam da li Mygros ima kioske izvan ili u sklupu dućana tako da tu nebi pogađao.

nema logike da preko njih izvode npr. zvijezda ulje … ne znam, malo pričam napamet, ali mislim da tisak treba rasti prije svega zbog toga što je cash machine, ima veliko tržište kod nas …

I love the Smell of Profits in the Morning


presretni: ” insider: ” leon: ” preuzimanje migrosa nije gotovo a clanak u kojem pise da je agrokor glavni favorti mi je malo cudan jer se nigdje ne spominje aldi o kojem se prije par dana pricalo ” fulo si temu tisak nije ovisan o migrosu[thumbsup] ” Zašto ne? Možeš li pojasniti.” zato što tisak ništa ne proizvodi, pa samim time nema što niti prodati … a sumnjam da bi preko njega išla prodaja u Tursku …

Ali Tisak je najjača logistička tvrtka u RH (uz AWT, Velpro, Atlantic). Ja sam siguran da u slučaju akvizicije ima mjesta za tisak u logističkoj grani. Što se retaila tiće neznam da li Mygros ima kioske izvan ili u sklupu dućana tako da tu nebi pogađao.

New Report

Close