TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislite li da B/v kod većine Todorićevih dionica koji je 10, NIJE BITAN?

za tiskov sektor p/b nije bitan.
ostale todine dionice nemaju navedeni p/b.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

. ” Svaka čast Todoriću ali mislim da su njegove dionice prenupahane za 100 %, i po ovim cijenama ja ih nebi kupovao.
[/quote]
ali 200-250% je opet ok a bit će.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

tisak bude ledo[thumbsup]


tisak bude ledo[thumbsup]

Pa sa ovakvom politikom možda i bude ali nitko neće da kaže da radnici na kiosku imaju 2400 kuna a radnici u Konzumu isto toliko, ovo se odnosi na Ploče možda u Zagrebu imaju više ali ovdje su plaće 100% tolike, ja mislim da i u Srbiji su plaće već odavno prešle ove njegove, zato me boli kad ga svi hvale a u biti on je najveći izrabljivač radnika u Hrvatskoj.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


tisak bude ledo[thumbsup]

A Ledo Konzum! A kad bu Tisak Ledo onda se uskoro pretvara i u Konzum. Dakle Tisak bude i Konzum.
A Belje bude Tisak.


insider: ” tisak bude ledo[thumbsup] ” A Ledo Konzum! A kad bu Tisak Ledo onda se uskoro pretvara i u Konzum. Dakle Tisak bude i Konzum. A Belje bude Tisak.

Ajmo sve pretvoriti u jamnicu,uzet lovu i svaki na svoju stranu,ha,ha
[thumbsup]


insider: ” tisak bude ledo[thumbsup] ” A Ledo Konzum! A kad bu Tisak Ledo onda se uskoro pretvara i u Konzum. Dakle Tisak bude i Konzum. A Belje bude Tisak.

volim ovakav optimizam.
ali, polako…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


mirovinci su se ukrcali na cca 1375 kuna. mislim da puno ispod te razine cijena ne bi trebala ići.

Možeš li mi reći koji su se to mirovinci ukrcali na toj razini i koliko trenutno imaju komada?

I love the Smell of Profits in the Morning

jos ce ispasti da su mali igraci pokupili blokove po 500 komada.
700kKn je malo novaca ali isto tako ne vjerujem da bas ima toliko ulagaca spremnih ubaciti taj novac samo u Tisak. Vrlo lukavo odigrano od strane fondova

Mislim da se Tisak tiska prema dolje,u prvih 5 na prodaji je skoro 900kom,a kupnja slabašna.
Najbolje ponude [ TISK-R-A ] Kupnja Cijena
2 1.438,00
2 1.430,00
33 1.425,00
4 1.424,01
5 1.424,00
Cijena Prodaja
1.443,99 18
1.444,00 275
1.444,98 45
1.445,00 369
1.449,90 167

insider:

tisak bude ledo[thumbsup]

A Ledo Konzum! A kad bu Tisak Ledo onda se uskoro pretvara i u Konzum. Dakle Tisak bude i Konzum.
A Belje bude Tisak.


…a HOMS bude Berkshire Hathaway [lol]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


insider: ” tisak bude ledo[thumbsup] ” Pa sa ovakvom politikom možda i bude ali nitko neće da kaže da radnici na kiosku imaju 2400 kuna a radnici u Konzumu isto toliko, ovo se odnosi na Ploče možda u Zagrebu imaju više ali ovdje su plaće 100% tolike, ja mislim da i u Srbiji su plaće već odavno prešle ove njegove, zato me boli kad ga svi hvale a u biti on je najveći izrabljivač radnika u Hrvatskoj.

kakve to ima veze s poslovanjem i cijenom dionice tiska?

New Report

Close