TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rasprodo Zvijezdu danas (nekako mi smrdi ovaj rast od 13%, a sve po jedna do 2 dionica) i ponovno kupio TISAK na 1422 (naveliko). Izlet mi se isplatio. Bolje rečeno više sreće nego pameti. Sad ćemo skupa da se živciramo, jer idem na duže staze. Odluku donio na temelju brojanja Tiskovih kioska u Vinkovcima. Ima ih ukupno 9 i to ne možeš da prođeš a da ne zapneš za neki od njih. Zima baš i nije njihovo vrijeme, ali uskoro će i proljeće, pa ljeto, pa sokići, pa sladoledići, pa žvakice a o duhanu nebi pričo (nepušač sam). Kada bude i brza hrana, ostali će moći da pozatvaraju svoje pečenjare. Možda fantaziram, ali bez fantazije nema ni malvazije!
[proud]

Raspitao sam se o tome u Tisku prije nego sam ga kupio i baš naprotiv, zimi imaju još više posla i zarade.
[thumbsup]

Poštovani kolege

molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn
i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]


Poštovani kolege

molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn
i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]

Mislim da je sad jako riskantno kupovati na ovoj razini, osobno bih pričekao ( kao što i čekam, možda uzaludno )


Poštovani kolege molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]

Ovo su igrice sa todinim dionicama.Kad je tisak došao do 1590 počeli su ga korigirat a istovremeno počele su rasti druge (BELJE,LEDO,KONZUM). Ne trči za tramvajem osim ako nije zadnji!!!!!!!!![wink]


Poštovani kolege molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]

S obzirom da je rastao na ogromnim prometima mislim da nemože. štoviše… ako se uspije zadržati na ovim razinama oko 14xx, mislim da imamo potencijalnog multiplikatora za 2008. Al to je samo moje skromno mišljenje… Već se 2 puta tako sklizno nazad, ali ovo su sada potpuno druge okolnosti. Ovo su bijesni prometi naspram onih prije. Ja kažem… treća sreća[thumbsup]

I'LL BE BACK

-M3-:

Poštovani kolege

molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn
i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]

Mislim da je sad jako riskantno kupovati na ovoj razini, osobno bih pričekao ( kao što i čekam, možda uzaludno )

Šta misliš da je netko ulupao milijun i po kuna na razini od 1450 kn (onih 1000 komada po 1450 kn)da bi izgubio ako po tvom mišljenju idemo opet nazad na niske grane? [huh]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Poštovani kolege

molio bi vaše mišljenje, dali da kupujem tisak na ovim razinama ili da čekam na 1200 kn
i dali uopće može više pasti na 1200[undecid]

Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

Čekajte kolega, ako je TISK toliko perspektivan, šta je onda sa ATGR?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

evogaopet:

Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

Čekajte kolega, ako je TISK toliko perspektivan, šta je onda sa ATGR?

Atgr nije Todorićev.

evogaopet:

Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

Čekajte kolega, ako je TISK toliko perspektivan, šta je onda sa ATGR?


atgr je isti vrag ko adris

Baron:

evogaopet:

Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

Čekajte kolega, ako je TISK toliko perspektivan, šta je onda sa ATGR?

Atgr nije Todorićev.


Svaka čast Todoriću ali mislim da su njegove dionice prenupahane za 100 %, i po ovim cijenama ja ih nebi kupovao.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

tenkista:

Baron:

evogaopet:

Nakon onako velikih prometa i jače korekcije iza nas , mislim da su šanse da će u narednom periodu doći na 1200 nikakve. Potencijal ove dionice je ogroman. Šansu za smiješno jeftinu kupnju imali su svi, ova cijena je još uvijek dobra za ulaz u odnosu na onu koja će biti nakon GFI. pa sad ti vidi[rolleyes][proud]

Čekajte kolega, ako je TISK toliko perspektivan, šta je onda sa ATGR?

Atgr nije Todorićev.

Svaka čast Todoriću ali mislim da su njegove dionice prenupahane za 100 %, i po ovim cijenama ja ih nebi kupovao.

Mislite li da B/v kod većine Todorićevih dionica koji je 10, NIJE BITAN?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close