TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neka se samo iskrcavaju, daj boze da se iskrcaju sve do 1000 kh[smiley]

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Nevjerojatno, ljudi se iskrcavaju i kupuju mlinar i žitnjak. A Tisak vrijedi više od njih 2 skupa. E da je sad keša.

Da ne bi bilo što kaže Ivana tko zadnji magarac,na koliko je b/v tisak sad jedno 15 tak

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Inače čekam sa nalogom na 1150 heh

Glasnogovornik IGH na neodređeno

@ Gerapac

Svaka čast koega dlična kompilacija u pravo vrijeme.

@ Presretni

Ako postoje rezervacije i budu skinute to neće utjecati na dobit jer su te dionice (ako misliš na dionice) u vlasništvu HFP-a te će ih se rješavati putem javne dražbe na burzi.

Hogar vozi Volvo


Inače čekam sa nalogom na 1150 heh

možda buš i dočeko ak bude stock split na 10 kom pa ti ja po tolko prodam[thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Inače čekam sa nalogom na 1150 heh

He,he optimist[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Mogu i ja prodat.
Ja ču mu prodat za 1100 onda [lol] [lol] [lol] [lol]

Klasa Optimist……2 jedra, dobro vuče…….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Inače čekam sa nalogom na 1150 heh

Haha cekao si ti i na 1080 [lol]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


@ Gerapac Svaka čast koega dlična kompilacija u pravo vrijeme. @ Presretni Ako postoje rezervacije i budu skinute to neće utjecati na dobit jer su te dionice (ako misliš na dionice) u vlasništvu HFP-a te će ih se rješavati putem javne dražbe na burzi.

Hogar
Pa zar se rezervacije ne prikazuju u rdg-u kao vrijednosno usklađenje a samim time i kao rashod?

Izgleda da ide odbijanac [thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Inače čekam sa nalogom na 1150 heh

[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close