TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma koja je to firma revalorizirala svoju imovinu u zadnjih 15 g.,a koliko su desetaka puta samo cijene zemljišta otišle gore,dakle ove BV u našim FI izvještajima su smiješne.Pogledajte samo tržišnu kapitalizciju firmi za koje se smatra da su im dionice napumpane i pogledajte s druge strane kakve terene imaju te iste firme,pa ćete ubrzo doći do zaključka da im sama zemljišta vrijede više od tržišne kapitalizacije.

bingo!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ovolko ili onolko book-ova i nije nesto za takvu firmu. Sto oni imaju od imovine, montazne kioske i nesto sitnog inventara. Meni vise interesira porijeklo izvanrednih prihoda u zadnja 2 kvartala. Inace tvrtka je cash machine, dobro se sklonit u takve za vrijeme dok kamate rastu i potraznja za gotovinom je velika.

naplata potraživanja

ako se ne povuče nalog sa kupnje 5 kom po 1650, ode TISK odmah u blokadu[angry]

Men don't care what's on TV. They only care what else is on TV.

TISK prva kupnja 1650 ili je meni PBZ investor krepao?

Show me the Money!

Nitko nekomentira današnji pad? Ajmo malo drukeri drukat prema gore[angry]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Nitko nekomentira današnji pad? Ajmo malo drukeri drukat prema gore[angry]

Ne beri brigu. Znaš i sam da je ovo normalna pojava nakon svakog jačeg rasta na bilo kojoj dionici. Trejderi i špekule moraju uzeti profit , a i cijena se mora malo utabati na 1500, pa onda možemo dalje svojim putem . [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@Gerapac

Jedini normalan. Svaka čast kolega i ja bi sam to piso al nemam živaca.
Još jedanput svaka čast

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

5. HP D.D. 11.000 0,46 Osnovni račun

Ne kuzim, šta se još netko iskrcava osim ovih dosadnih poštara ili sam ja malo zabrijao???
Mislio sam da su oni svoje riješili

ja se jos uvijek nadam da cu docekati jeftiniji ulaz posto sam ga propustio na 1000

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Nevjerojatno, ljudi se iskrcavaju i kupuju mlinar i žitnjak. A Tisak vrijedi više od njih 2 skupa. E da je sad keša.


Nevjerojatno, ljudi se iskrcavaju i kupuju mlinar i žitnjak. A Tisak vrijedi više od njih 2 skupa. E da je sad keša.

Prijatelju ja ti imam rješenje kad je takva prilika digni margin ili neku hipoteku [lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Bježi tenkista koliko te noge nose !!!![cry]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close