TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen
[tongue].

Ma samo 12 bookova. [cool]

skype - ivek1234

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/konzum-u-dva-tjedna-povecao-trzisnu-kapitalizaciju-za-gotovo-trecinu,5549.html

No, da podsjetimo, i na toj je razini bez ikakvih novih cjenovno osjetljivih objava, osim već ranije iskazanih (i ukalkuliranih?) ambicioznih tonova iz Agrokora povezanih sa restrukturiranjem ove tvrtke, Tisak je u nešto više od tjedan dana porastao više od 30 posto.

I love the Smell of Profits in the Morning

[


Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen [tongue]. Autor teksta ima TISK-r-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

ne drukam za tisk, iznosim činjenice.
nije precjenjen- firme s P/S ispod 2 su na hr tržištu podcjenjene i to debelo, u slučaju ako imaju prostora za rast. a tisk ga itekako ima.


sakai: ” Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen [tongue]. ” Ma samo 12 bookova. [cool]

ovdje book uopće nije relevantan.
p/e je od 2-5 puta manji od ostalih todinih firmi.
p/s je cca 2 puta manji.

[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

I


http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/konzum-u-dva-tjedna-povecao-trzisnu-kapitalizaciju-za-gotovo-trecinu,5549.html No, da podsjetimo, i na toj je razini bez ikakvih novih cjenovno osjetljivih objava, osim već ranije iskazanih (i ukalkuliranih?) ambicioznih tonova iz Agrokora povezanih sa restrukturiranjem ove tvrtke, Tisak je u nešto više od tjedan dana porastao više od 30 posto.

I sad neka netko kaže da nisam bio u pravu sa onim kompresorom od juče, a isto tako i sa jučerašnjim predviđanjem o ZVZD-R-A na 138 stranici. Pozdrav prijatelju matrixu[kiss]


http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/konzum-u-dva-tjedna-povecao-trzisnu-kapitalizaciju-za-gotovo-trecinu,5549.html No, da podsjetimo, i na toj je razini bez ikakvih novih cjenovno osjetljivih objava, osim već ranije iskazanih (i ukalkuliranih?) ambicioznih tonova iz Agrokora povezanih sa restrukturiranjem ove tvrtke, Tisak je u nešto više od tjedan dana porastao više od 30 posto.

evo, za moderatora.
lijep druking prema dole.
dečki žele dokupiti, nije za zamjerit.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen [tongue]. Autor teksta ima TISK-r-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

ma, znao sam ja da si ti zločest.
ili nisi kupio na 1115, pa si samo malo zavidan??
[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ali nije sam u Tisku. Tu je i Adris, a Adris nije beba. Mislim da su baš danas spojili zagrebački Duhan i riječki Duhan u jednu firmu. Dakle , Todorić i Vlahović danas imaju monopol u prodaji na kioscima.

Todorić je sam u Tisku jer ima strateški sporazum sa Vlahovićem koji mu osigurava +75% većinu i samostalno donošenje svih odluka. Neki bi 90-tih rekli da su Tuđman i Milošević podijelili Bosnu a ja vam garantiram da su danas Todorić i Vlahović podijelili tržište bivše juge za prodaju na kioscima između sebe te da ne postoji treći igrač koji bi ih u tome ugrozio.

Hogar vozi Volvo


sakai: ” Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen [tongue]. Autor teksta ima TISK-r-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju ” ma, znao sam ja da si ti zločest. ili nisi kupio na 1115, pa si samo malo zavidan?? [sealed]

Joj Vlad, vidis kako je to neugodno kad netko sa strane dodje i prica o precjenjenosti, u ovom slucaju TISK (sjecas li se obrtnute situacije[tongue]).

I dalje stojim kod konstatacije: TISK je precijenjen, a za tvoju info dokupih na 1250. Zavist kod mene ne postoji. Zelim skoro svima dobit.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


I fazan: ” http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/konzum-u-dva-tjedna-povecao-trzisnu-kapitalizaciju-za-gotovo-trecinu,5549.html No, da podsjetimo, i na toj je razini bez ikakvih novih cjenovno osjetljivih objava, osim već ranije iskazanih (i ukalkuliranih?) ambicioznih tonova iz Agrokora povezanih sa restrukturiranjem ove tvrtke, Tisak je u nešto više od tjedan dana porastao više od 30 posto. ” I sad neka netko kaže da nisam bio u pravu sa onim kompresorom od juče, a isto tako i sa jučerašnjim predviđanjem o ZVZD-R-A na 138 stranici. Pozdrav prijatelju matrixu[kiss]

Ja poslušao tvoj savjet baš zato što mi se činio nekako logičnim, a i sam sam razmišljao na sličan način, jer sve TODINE dionice osim ZVZD-e odoše gore . Kupio jutros ZVZD, kad na kraju dana[thumbsup]Zahvaljujem!

…a ja mislio da je ovdje tema TISAK [undecid]

Na koliko se knjigovodstvenih vrijednosti slične tvrtke trguju vani, ako neko zna odgovor neka napiše prije nego počne pisati o precijenjenosti.

Inače nemam dionice Tiska

SAM PROTIV SVIH

Ovolko ili onolko book-ova i nije nesto za takvu firmu. Sto oni imaju od imovine, montazne kioske i nesto sitnog inventara. Meni vise interesira porijeklo izvanrednih prihoda u zadnja 2 kvartala. Inace tvrtka je cash machine, dobro se sklonit u takve za vrijeme dok kamate rastu i potraznja za gotovinom je velika.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close