TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da pojedinci paušalno navode koliko Agrokor odnosno Todorić ima udjela u Tisku, navodim samo četiri največa vlasnika koji zajedno drže 93,7 % Tiska i to redom -Agrokor (Todorić) 28,38 % -Adris grupa 25,86 % TS LOGISTIKA DOO 25,75 % -HFP 13,71 % Todorić je največi vlasnik Tiska, ali ima malo mogučnosti da to puno poveča što je za ovu dionicu dobro.

kolega, dajte pogledajte barem stranicu-dvije unazad.
morat ću boldat ono što sam već rekao, a tvrtko ponovio:

todorić je većinski vlasnik tiska! i postavio je s_v_o_j_ u upravu.

zaključke izvucite sami.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vaš link

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Dražen Kocijan je došao iz Konzuma, mislim bio direktor maloprodaje ili tako nešto.


tenkista: ” Todijeve dionice uvijek su nakon pada otišle još bolje gore. Ali i jučer je bilo slično trgovanje. prvo naglo gore, pa istresanje kokošara pa pred kraj dana opet gore. [proud] ” Da ali pitanje je da li g. Todoriću paše ovakvo nerelano pumpanje dionica Tiska, u slučaju preuzimanja, jer koliko znamo nema preko 50%, dakle pretpostavljam da mu nije u interesu da pretplati akviziciju. Uza sve to ima kredit od 600 mil eura koji mora vratiti za neki određen vremenski period ( čitaj vrlo brzo ).

Možda mu “pumpanje” dionice može pomoći da poveća okivr za zaduživanje kod banaka. Jer firma više vrijedi. Ali nije sam u Tisku. Tu je i Adris, a Adris nije beba. Mislim da su baš danas spojili zagrebački Duhan i riječki Duhan u jednu firmu. Dakle , Todorić i Vlahović danas imaju monopol u prodaji na kioscima.


Možda mu “pumpanje” dionice može pomoći da poveća okivr za zaduživanje kod banaka. Jer firma više vrijedi. Ali nije sam u Tisku. Tu je i Adris, a Adris nije beba. Mislim da su baš danas spojili zagrebački Duhan i riječki Duhan u jednu firmu. Dakle , Todorić i Vlahović danas imaju monopol u prodaji na kioscima.

todine firme su priča za sebe.
pogledajte jamnicu i konzum, uskoro ledo[cool]
zatim tisk.
potom zvijezda.
a potom vjerovatno i mlinar.

toda ima love toliko da cijene svojih dionica može dovesti do za njega željene razine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ako izuzmemo izvaredne prihode tiska ove godine, očekivana dobit je oko 85 mkn. uz book od cca 300 mkn, ROE je gotovo 30%– marža je kao i svugdje u trgovini mala (oko 4%).
brutalno visoki ROE posljedica je ogromne prodaje tiska- čak cca 2.100 mkn.
ovakav ROE nema niti jedna todina firma, niti blizu.
znao je toda što kupuje.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


1. Kolega kod mene nema jala, ja tiska imam odavno a ako se dobro sječate kada sam vas popljuvo na INGR i prije par dana ja sam rekao na kaj ja stavljam scoje novce, Mlinar i Tisak tako da neznam baš 2. Mene kokretno smeta to što vi Iznosite stvari koje nisu točne. Da ste se malo informirali vidjeli bi da je Agrokor u vlasništvu preko 50 %, znači pogrješili ste. Samo da nadodam da vi na raznim temama isto tako ispravljate ljude sa komentarima tipa “dajte se informirajte i sl..” 3. Vjeruj mi ima znanja dva puta više od tebe jer se vidi da nisi baš zreo pa zaključujem da imaš 20 godina 4. O da vidio sam ga, pa opet pitam bi se kladit pa recite vi kolika će bit dobit kad tak sve znate I daj probaj jedanput odgovorit a ne sam filozofirat, nemoj bit djete

Prvo promijeni potpis, a tek onda mogu ‘pregovori’.

Hvala

Kolege ajde lijepo Vas molim da se prestanete prepucavati!!
Radije da ćujemo prognoze kretanja cijene Tiska sutra i slijedeći tjedan!!
Pozdrav sviim dioničarima Tiska!!!!!!!!

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 677.385 28,38 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. TS LOGISTIKA D.O.O. 614.510 25,75 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
5. HP D.D. 11.000 0,46 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 5.359 0,22 Skrb. račun
7. FILIPOVIĆ MARIJAN 5.251 0,22 Osnovni račun
8. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 5.060 0,21 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 4.000 0,17 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.722 0,16 Skrb. račun
Ukupno: 95,1
Nemaju poštari tri dana nakon ovoga sigurno ništa. Pitam se tko ovih dana prodaje taj biser.

vidjet ćemo uskoro ali ruku na srce lijepo je odradio a hoće li nastaviti sutra neka molim napiše netko informiraniji ili sa boljim ”nosom” jer ja sam se malo prevario i kupovao tek na cca 1300 (imao sam i od prije po nižim cijenama ali sam i izlazio…)

vidi vidi …

http://www.vecernji.hr/home/manager/2984078/index.do

Zanimljivo je da su TO One pretekli za jedno mjesto veliku brokersku kuću Zagrebačke banke i u prometu dionicama i u obveznicama. U prosincu je Josip Galinec, koji je nekad bio na čelu ZB brokera, velik iskorak napravio prodajom dionica Tiska iz portfelja koji su imale Hrvatske pošte. Umjesto dogovorenih blok transakcija, Galinec je Tisak prodavao u redovitoj trgovini i tako tu nelikvidnu dionicu učinio jednom od najtrgovanijih na ZSE.

he he
očmo li na tobogan ? [bye]

I love the Smell of Profits in the Morning


sanđin: ” Možda mu “pumpanje” dionice može pomoći da poveća okivr za zaduživanje kod banaka. Jer firma više vrijedi. Ali nije sam u Tisku. Tu je i Adris, a Adris nije beba. Mislim da su baš danas spojili zagrebački Duhan i riječki Duhan u jednu firmu. Dakle , Todorić i Vlahović danas imaju monopol u prodaji na kioscima. ” todine firme su priča za sebe. pogledajte jamnicu i konzum, uskoro ledo[cool] zatim tisk. potom zvijezda. a potom vjerovatno i mlinar. toda ima love toliko da cijene svojih dionica može dovesti do za njega željene razine.

Vlad, da sam zlocest (kao sto nisam) rekao bih ti da ne drukas za TISK te da je precijenjen
[tongue].

Autor teksta ima TISK-r-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close