TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Da ali pitanje je da li g. Todoriću paše ovakvo nerelano pumpanje dionica Tiska, u slučaju preuzimanja, jer koliko znamo nema preko 50%, dakle pretpostavljam da mu nije u interesu da pretplati akviziciju. Uza sve to ima kredit od 600 mil eura koji mora vratiti za neki određen vremenski period ( čitaj vrlo brzo ).

Dajte se informirajte jer nemate pojma inače LS logistika to jest treći je u vlasništvu Agrokora.

Ne pišite o čem nemate pojma

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

agrokor je vlasnik 54,14% temeljnog kapitala.
toda je kormilar!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

tenkista:

Todijeve dionice uvijek su nakon pada otišle još bolje gore. Ali i jučer je bilo slično trgovanje. prvo naglo gore, pa istresanje kokošara pa pred kraj dana opet gore. [proud]

tenkista..misliš li da neće biti žešća korekcija???
napravio sam zajebi ušao na ovim razinama..shit

Teško da će ispod 1400. Fondovi su se postavili sa velikim količinama na + 1400 i čekaju drhtave ručice da im rasprodaju. Možda neće ni ispod 1450 a mogli bi tokom dana i na 1600.

Evo opet prema gore. Sve kao i jučer , što sam maloprije napisao. internet mi je jako spor pa možda odgovaram sa zakašnjenjima…

@tenkista

na poslu sam
koliki je omer količina k/p?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


gogo1: ” tenkista: ” Todijeve dionice uvijek su nakon pada otišle još bolje gore. Ali i jučer je bilo slično trgovanje. prvo naglo gore, pa istresanje kokošara pa pred kraj dana opet gore. [proud] ” tenkista..misliš li da neće biti žešća korekcija??? napravio sam zajebi ušao na ovim razinama..shit ” Teško da će ispod 1400. Fondovi su se postavili sa velikim količinama na + 1400 i čekaju drhtave ručice da im rasprodaju. Možda neće ni ispod 1450 a mogli bi tokom dana i na 1600.

hvala frende…

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "



@tenkista
na poslu sam koliki je omer količina k/p?

kupnja 15.535 kom
prodaja 4541 kom
u 12.20 h

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


matrix90: ” ” Da ali pitanje je da li g. Todoriću paše ovakvo nerelano pumpanje dionica Tiska, u slučaju preuzimanja, jer koliko znamo nema preko 50%, dakle pretpostavljam da mu nije u interesu da pretplati akviziciju. Uza sve to ima kredit od 600 mil eura koji mora vratiti za neki određen vremenski period ( čitaj vrlo brzo ). ” Dajte se informirajte jer nemate pojma inače LS logistika to jest treći je u vlasništvu Agrokora. Ne pišite o čem nemate pojma

Kolega, ne razumijem u čemu je problem.
Vaš jal je velik razumijem, no nema razloga, da omalovažavate druge.
Za Vašu inf bolje bi prokopao o Tisku, tj ne tražio previše na internetu, jer nema konkretnog materijala, jedino ako imate osobu unutar kompanije onda trebate znati realno stanje.

Ingrino izvješće niste vidjeli, stoga smirite malo doživljaje i ulažite u znanje.

Hvala

matrix90..hvala za raniji odgovor

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "



@tenkista

na poslu sam
koliki je omer količina k/p?

Ja ti to neznam, imam samo PBZ Investor. Ali imam nos, pa sam prije drugih nanjušio povratni val prema gore. A Tisak mi je i jedina dionica za koju se ne bojim a čak se i za HT bojim.

kako mali kupuju tisak. po nalozima se vidi da su to zadnje količine casha iz čarapa [proud][proud][proud]

Ovo sad sa ovih 170 kom se zove štopanje. Inače nebi stavio odmah 15 kuna niže. Za nekog štopa što znači da netko veći hoće ući što je za pohvalu! [thumbsup]

New Report

Close