TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” super24: ” ich verstehen keine so lange woerter.. ich nicht streber so wie du keanu..[smiley] ” Kolega ne namjeravam dalje s Vama voditi raspravu, jer ovo nikamo ne vodi. Njemački jezik možemo vježbati u drugim okolnostima, no malo ozbilnosti molim. Hvala ” moras molim napisati plavim slovima pa onda moze.. a sto se tice vrijedjanja mozda bi se vjeko malo trebao pozabaviti tobom [tongue] no i meni je dosadilo..

Nikoga ne vrijeđam kolega.
Plava slova ne zaslužuju Svi.

a da se ostavite njemačkog – bilo bi SUPER 100 % [lol] [wink]


a da se ostavite njemačkog – bilo bi SUPER 100 %

Dobra ideja kolega.
Ionako mi bolje ide engleski i slovenščina.

super24:

matrix90: ” super24: ” ich verstehen keine so lange woerter.. ich nicht streber so wie du keanu..[smiley] ” Kolega ne namjeravam dalje s Vama voditi raspravu, jer ovo nikamo ne vodi. Njemački jezik možemo vježbati u drugim okolnostima, no malo ozbilnosti molim. Hvala ” moras molim napisati plavim slovima pa onda moze.. a sto se tice vrijedjanja mozda bi se vjeko malo trebao pozabaviti tobom [tongue] no i meni je dosadilo..

Nikoga ne vrijeđam kolega.
Plava slova ne zaslužuju Svi.

[color=blue] jel to ovako ide ? [/color] [wink]

Dobra večer! Zamolio bih da mi netko prikaže otvaranje kod TISK-R-A.

…kvrapcu sad je i ova tema izgubila na kvaliteti..

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije?

kaj je kasno?budmo vidli nakon izvješća koje je bombastično[thumbsup]

e ekipa ajde se odgegajte na neku drugu dionicu s prepucavanjem. ne kužim zakaj se dotični vucaraju po forumu i pričaju gluposti i to kao za naše dobro. nit te znam nit oću savjet od tebe i mislim da govorim za večinu ovdje. ko je kupio tisak taj zna zakaj ga je kupio i napravio je potrebnu analizu onaj ko ga je kupio jer je to tu netko napisao taj je budala i nek mu je sa srećom[thumbsup]

pretjerali ste decki.

evo neceg i vezanog uz temu, a dolazi nam iz danasnjeg Poslovnog:

…Tisak i dalje uz veliki promet bilježi i veliki rast. Jučer je cijena dionice narasla za više od 5 posto, a dionica je prešla cjenovnu granicu od tisuću i pol kuna. Opravdanje ovog rasta, s obzirom da niti iz te tvrtke ne dolaze nikakve nove korporativne vijesti, može se naći u većem angažiranju foondova u vezi ove dionice, koji uoči novog vala jačeg angažmana velikih igrača koji se uskoro očekuje žele zauzeti što bolje početne pozicije…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


žele zauzeti što bolje početne pozicije…[/b]

Mislim da je ovo najbolja poruka onima koji misle da je Tisak s ovim rastom već puno odradio i da je to sve. Obratite pozornost na riječ kakve pozicije zauzimaju fondovi ….. POČETNE [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Može netko k/p hvala


Može netko k/p hvala

evo – malo smo se spotaknuli ! [undecid]

New Report

Close