TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo dragi kolege, izgleda da sam pogodio što sam kupio Tisak u prošle godine.
Hrvatske Pošte su rasprodale svoje ali to će se vidjeti na SDA tek u petak. Kupnje danas nije nedostajalo, a prodavali su uglavnom sitni špekulanti. Gazda Toda sa ovom dionicom ima posebne planove. Uz sve manje slobodnih dionica, jedino što nam se može dogodit je rast cijene [thumbsup]

moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije?


moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije?

sve todine firme imaju p/e 50 i više – konzum preko 100.
tisak je niti mala beba, nedonošće tek…[proud]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije?

Kolega, već smo više puta raspravljali zbog čega takav rast. HP je rasprodao i sad dionica ide tamo gdje je stala kad je HP počeo sa rasprodajom. Ovo je Ground Zero [lol]


cbw: ” moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije? ” Kolega, već smo više puta raspravljali zbog čega takav rast. HP je rasprodao i sad dionica ide tamo gdje je stala kad je HP počeo sa rasprodajom. Ovo je Ground Zero [lol]

mislim da si u pravu.
za todine firme (ledo, jmnc) referentan je ponajviše P/S koji se kreće od 3-3,5.
za tisk:
pri cijeni 1500kn i prodaji od cca 2100 mkn za 2007. :P/S je cca 1,7.
uz rast prodaje od barem 20% u 2008., uz istu cijenu od 1700 kn : P/S=1,4 . samo!/b]

trebamo lagan i siguran rast. mislim da je neminovan.

pri cijeni od 1700 kn i ukupn

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


cbw: ” moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije? ” sve todine firme imaju p/e 50 i više – konzum preko 100. tisak je niti mala beba, nedonošće tek…[proud]

ledo ima pe 30..
tako da ocekujem porast p da se uklopi u obitelj[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Bill Gates: ” cbw: ” moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije? ” Kolega, već smo više puta raspravljali zbog čega takav rast. HP je rasprodao i sad dionica ide tamo gdje je stala kad je HP počeo sa rasprodajom. Ovo je Ground Zero [lol] ” mislim da si u pravu. za todine firme (ledo, jmnc) referentan je ponajviše P/S koji se kreće od 3-3,5. za tisk: pri cijeni 1500kn i prodaji od cca 2100 mkn za 2007. :P/S je cca 1,7. uz rast prodaje od barem 20% u 2008., uz istu cijenu od 1700 kn : P/S=1,4 . samo!/b] trebamo lagan i siguran rast. mislim da je neminovan. pri cijeni od 1700 kn i ukupn

Očito da TODI trebaju pare za Turke, pa pumpa li pumpa svoju imovinu. Brat bratu dobro mu ide. Malo objektivnosti ovdje ne bi falilo. Nisam još čuo da je TISAK kupio Coca-Colu pa sam u čudu povodom ovog
kompresora od 1500 W. Baš me zanima dokle će kotao da izdrži.
[wink]

tenkista

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 677.385 28,38 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. TS LOGISTIKA D.O.O. 614.510 25,75 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
5. HP D.D. 20.579 0,86 Osnovni račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 5.251 0,22 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 5.060 0,21 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 4.761 0,20 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 4.000 0,17 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.722 0,16 Skrb. račun
Ukupno: 95,53

To je od 31.12, valjda će danas biti i za danas.

u zadnjih tjedan dana tisak je protrgovan tocno 38297 komada.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


vlad1111: ” Bill Gates: ” cbw: ” moram priznat da mi je zao sto nisam kupio kad je cijena bila 1100 tojest p7e oko 14 , sad je vec 20 za dobit od cca 180 mil kn i bojim se da je kasno . Neznam zasto tako explozivan rast – bice da ulaze fondovi. Ima li ko kakve druge informacije? ” Kolega, već smo više puta raspravljali zbog čega takav rast. HP je rasprodao i sad dionica ide tamo gdje je stala kad je HP počeo sa rasprodajom. Ovo je Ground Zero [lol] ” mislim da si u pravu. za todine firme (ledo, jmnc) referentan je ponajviše P/S koji se kreće od 3-3,5. za tisk: pri cijeni 1500kn i prodaji od cca 2100 mkn za 2007. :P/S je cca 1,7. uz rast prodaje od barem 20% u 2008., uz istu cijenu od 1700 kn : P/S=1,4 . samo!/b] trebamo lagan i siguran rast. mislim da je neminovan. pri cijeni od 1700 kn i ukupn ” Očito da TODI trebaju pare za Turke, pa pumpa li pumpa svoju imovinu. Brat bratu dobro mu ide. Malo objektivnosti ovdje ne bi falilo. Nisam još čuo da je TISAK kupio Coca-Colu pa sam u čudu povodom ovog kompresora od 1500 W. Baš me zanima dokle će kotao da izdrži. [wink]

Pozdrav kolega drukeru, nisam Vas dugo vidio na Ingri, Tehnici i Atlantic grupi.
Preporučio bi moderatorima neka se tobom pozabave.

Pozdrav kolega drukeru, nisam Vas dugo vidio na Ingri, Tehnici i Atlantic grupi.
Preporučio bi moderatorima neka se tobom pozabave.


spam and let spam..[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


matrix90: ” Pozdrav kolega drukeru, nisam Vas dugo vidio na Ingri, Tehnici i Atlantic grupi. Preporučio bi moderatorima neka se tobom pozabave. ” spam and let spam..[thumbsup]

Ne razumijem kolega, zašto spam?
Naprosto slabi argument, ništa više.

New Report

Close