TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Inače prijatelj ima 400 komada a kupovao ih je po 400 kn pa sada on nema ništa protiv da ga smatrate bedakom.
[lol]

jel’ će to sutra prodavati ? [shocked]
možda da se dogovorimo o transakciji [wink]

Pobjednik prosinca [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bf1f7423-b4f5-4ed6-a8d9-12636dbff074&open=sec


Pobjednik prosinca [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bf1f7423-b4f5-4ed6-a8d9-12636dbff074&open=sec

kako je krenulo bice i pobjednik sijecnja [thumbsup].
jedino mu ADRS-P moze preuzeti primat. u prometu naravno mislim. po rastu jako tesko.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Inače prijatelj ima 400 komada a kupovao ih je po 400 kn pa sada on nema ništa protiv da ga smatrate bedakom.
[lol]

Nitko nije rekao da ti je prijatelj bedak. Moj je komentar bio samo šala kojoj nisam mogao odoliti. TO je valjda jasno iz konteksta posta. [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

meni je zao sto nisam usao u nju a sad necu iz principa.Zasto je Tisak dobar,pa to je firma koja je generator kesa,na kioscima se vrti kes,nema na dug i zamjena ja tebi secer a ti meni krastavce.Veliki se kes vrti tu i zato je jedna od boljih dionica.Kutle je tu firmu unistio samo zato sto je digao velike kredite na hipoteku tiska koji se je onda grcio,sad kad je dosao dobar vlasnik ode ona daleko.Mozda mi nije ni sad kasno uci al eto nemogu jer imam drugih problema u 2. mjesecu gdje ce mi brat unistit pol portfelja[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


meni je zao sto nisam usao u nju a sad necu iz principa.Zasto je Tisak dobar,pa to je firma koja je generator kesa,na kioscima se vrti kes,nema na dug i zamjena ja tebi secer a ti meni krastavce.Veliki se kes vrti tu i zato je jedna od boljih dionica.Kutle je tu firmu unistio samo zato sto je digao velike kredite na hipoteku tiska koji se je onda grcio,sad kad je dosao dobar vlasnik ode ona daleko.Mozda mi nije ni sad kasno uci al eto nemogu jer imam drugih problema u 2. mjesecu gdje ce mi brat unistit pol portfelja[angry]

kaj podjela imovine? nedaj mu ništa.[cry]

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 677.385 28,38 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. TS LOGISTIKA D.O.O. 614.510 25,75 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
5. HP D.D. 20.579 0,86 Osnovni račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 5.251 0,22 Osnovni račun
7. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 5.060 0,21 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 4.761 0,20 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 4.000 0,17 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.722 0,16 Skrb. račun
Ukupno: 95,53

To je od 31.12, valjda će danas biti i za danas.

wiking:

meni je zao sto nisam usao u nju a sad necu iz principa.Zasto je Tisak dobar,pa to je firma koja je generator kesa,na kioscima se vrti kes,nema na dug i zamjena ja tebi secer a ti meni krastavce.Veliki se kes vrti tu i zato je jedna od boljih dionica.Kutle je tu firmu unistio samo zato sto je digao velike kredite na hipoteku tiska koji se je onda grcio,sad kad je dosao dobar vlasnik ode ona daleko.Mozda mi nije ni sad kasno uci al eto nemogu jer imam drugih problema u 2. mjesecu gdje ce mi brat unistit pol portfelja[angry]

kaj podjela imovine? nedaj mu ništa.[cry]

moram mu posudit 220k kn da obrise hipoteku na nekretninu i da je proda.Nagovorio sam ga isto kad sam i ja uletao u nekretnine i okrenut ce dobru lovu al eto jopet preko moje kicme,a sto ces moj je.

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Tenkista ne može biti danas za danas kad je namira 3+1…
Pitanje je da li ova zadnja lista ( koju si prenio poviše) uključuje trgovanje prošlog četvrtka ili i od petka?

ljudi koga vise briga dal je hp izisao ili nije, kad brutalno rastemo i ovako[thumbsup]

IDEMO AP AP


Tenkista ne može biti danas za danas kad je namira 3+1…
Pitanje je da li ova zadnja lista ( koju si prenio poviše) uključuje trgovanje prošlog četvrtka ili i od petka?

Od četvrtka prijatelju, sam kažeš da je namira 3+1. Ja to jako dobro znam ali ovo je bila friška informacija jer 31.12. nisu nisu dali “friško” stanje.


tenkista: ” wiking: ” meni je zao sto nisam usao u nju a sad necu iz principa.Zasto je Tisak dobar,pa to je firma koja je generator kesa,na kioscima se vrti kes,nema na dug i zamjena ja tebi secer a ti meni krastavce.Veliki se kes vrti tu i zato je jedna od boljih dionica.Kutle je tu firmu unistio samo zato sto je digao velike kredite na hipoteku tiska koji se je onda grcio,sad kad je dosao dobar vlasnik ode ona daleko.Mozda mi nije ni sad kasno uci al eto nemogu jer imam drugih problema u 2. mjesecu gdje ce mi brat unistit pol portfelja[angry] ” kaj podjela imovine? nedaj mu ništa.[cry] ” moram mu posudit 220k kn da obrise hipoteku na nekretninu i da je proda.Nagovorio sam ga isto kad sam i ja uletao u nekretnine i okrenut ce dobru lovu al eto jopet preko moje kicme,a sto ces moj je.
pa sto ne moze stavit nekretninu na prodaju, i kad nadje kupca rijesi hipoteku?

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close