TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako cemo iskreno ja sam danas svoje prodo i ljepo zaradijo ako pane uzecu ako ode necu previse kukat jer sam uzeo na samom dnu u korekciji a ostalim zelim puno srece[proud]


Prodavačima nije jasno da za ovu dionicu ima jako puna kupaca.

jasno im je, ali nekima je dosta.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Meni nije jasno kako ljudi ne vide da je Todorić ušao u Tisak iz istog razloga sto i Kutle, a kada je Kutle ušao u Dionu ona je bila sigurno jaka kao danas Konzum u nekim segmentima. Njihov motiv je jednostavno radi ogromne kolićine prometa iz koje će finanacirati sve svoje akvizicije jer niko ne zeli više da ga kreditira. Nema tu kruha za male to ce mu biti krava muzara.

Uh, šta volim ove krave muzare[cool]

Neke dionice se prodaju kako bi se kupio Tisak, kaže broker. idem u grad, zaslužio sam. A i vi se malo odmorite od mog pisanja. pozdrav![proud]


Prodavačima nije jasno da za ovu dionicu ima jako puna kupaca.

Ti ne čitaš P.M.?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

tenkista:

Upravo Todorićeve dionice su odlazile u nebesa na niskim volumenima, tako da nisi u pravu.

kako koja i kako do koje razine..
tako da kolega nije bas da nije u pravu[proud]
iako, ova zavrsna dizanja su obiscno sa malim prometom, kad se iscijede trejderi na nizim razinama..
KNZM, JMNC..[thumbsup]

Slazem se s time… Todoric ima i Belje i PIK Vinkovci pa gdje su, tu su…. Iskreno se nadam da TISAK ima puno bolji tretman kod Ivice od navedene dvije tvrtke [pray]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

zvone101, 02.01.2008. u 14:02
hrco01

zvone101, 02.01.2008. u 14:02
Slazem se s time… Todoric ima i Belje i PIK Vinkovci pa gdje su, tu su…. Iskreno se nadam da TISAK ima puno bolji tretman kod Ivice od navedene dvije tvrtke pray

ako se pogleda koliko je uloženo zadnjih mjeseci u TISAK onda čak i svakodnevnom kupcu novina, može biti jasno kako ga tretira !

I ja sam bedak još prošle godine mislio da se u kiosku prodaju samo novine, cigarete i kondomi. Međutim, pošto mi se prijatelj zaposlio u Tisku pa često razgovaram ispred kioska s njim sad vidim da oni imaju sve ko i trgovački centri.. kombiji samo dolaze i trpaju ih.


pošto mi se prijatelj zaposlio u Tisku pa često razgovaram ispred kioska s njim

Ti si sada znači teški insajder [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


tenkista:

pošto mi se prijatelj zaposlio u Tisku pa često razgovaram ispred kioska s njim

Ti si sada znači teški insajder [lol]

pa on je TENKISTA ! [lol]

Inače prijatelj ima 400 komada a kupovao ih je po 400 kn pa sada on nema ništa protiv da ga smatrate bedakom.
[lol]

Nitko ne piše da poštari možda i nisu sve prekjučer prodali. Možda su danas a kakva gužva će onda tek sutra biti na kupnji!
P.S. Alabama, tek sam sad vidio poruku. Bio sam u frci onja dan s alkoholom pa nisam dobro vidio. Unaprijed sam pio što sad zarađujem. Imao sam info!

New Report

Close