TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tenkista: ” Samo nek se ovi sitni kokošari malo istresu, idemo mi dalje. [cool] ” ma tenkista, dobro je da par dana stanemo na 1.500 kn. da se ova razina formira ko jaki support. ovdje ne treba zuriti jer je voznja tek pocela. ne mislite valjda da je danas netko skinu 1.000 komada slucajno na 1.500 kn

Ljudi upoznajte me malo s ovom dionicom…na čemu temeljite taj optimizam???
Mislite da ova cijena nije limit???
Kakva su predviđenja u narednim danima??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

tenkista:

Samo nek se ovi sitni kokošari malo istresu, idemo mi dalje. [cool]

ma tenkista, dobro je da par dana stanemo na 1.500 kn. da se ova razina formira ko jaki support. ovdje ne treba zuriti jer je voznja tek pocela. ne mislite valjda da je danas netko skinu 1.000 komada slucajno na 1.500 kn

Potpuno se slažem s ovim. Dosadašnji rast je tek bio povratak na razine prije korekcije , dakle to se može čak nazvati oporavkom a ne rastom, sličan primjer je i recimo kod IGH , samo drugi razlozi.

Ja bi isto bio najsretniji kada bi se sada neko vrijeme tržilo na ovim razinama tako da se svi kratkoročni špekulanti zadovoljni s dvoznamenkastim prinosom u nekoliko dana istresu i da imamo temelje za nastavak stabilnog rasta , koji je po meni neupitan.

@ Ivanasi: žao mi je što nisi ušla na nižoj razini ( da smo otišli na onu kavu od prije desetak dana vjerovatno bi ti napunio glavu s Tiskom pa bi kupila po 1100 – 1200 ) . Nebi se trebala brinuti za ovu dionicu , naravno kratkoročno se može desiti nekakav mali korak nazad , ali ako misliš držati barem koji mjesec nema zime.

Target mi je kao i sasku dosta viši , i kao što je on napisao negdje , neću ga iznositi da ne ispadnem neozbiljan. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

JOJ….sam da ne bude odbijanac…..već sam u niskom startu….[pray][pray][pray][lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evogaopet, napisao si da smo se vratili na razine prije korekcije. A prije korekcije cijena je bila 1694 kn i to bez svih ovi novosti. Još 200 kunića gore i onda tek slijedi rast. A da li će to sutra ili za mjesec dana, svejedno mi je.A sad prodavati , 90% sam siguran da bi mi dionica pobjegla. nisam lud da zbog siće riskiram veliku dobit.

Da bila je na 1694 ali na jako malim prometima tako da te razine ne uzimam baš kao stvarnu cijenu… U svakom slučaju s ovom dionicom mi nije ni nakraj pameti nikakvo shortanje ni kratkoročno kalkuliranje. Ova će dionica svoje vlasnike masno nagraditi za vjernost i strpljivost , kao i sve todine dionice na kraju krajeva .

Onima koji imaju sumnje preporučujem da pogledaju kretanje cijene KNZM, LEDO, JMNC i sličnih u zadnjih godinu dvije… [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Upravo Todorićeve dionice su odlazile u nebesa na niskim volumenima, tako da nisi u pravu.


Da bila je na 1694 ali na jako malim prometima tako da te razine ne uzimam baš kao stvarnu cijenu… U svakom slučaju s ovom dionicom mi nije ni nakraj pameti nikakvo shortanje ni kratkoročno kalkuliranje. Ova će dionica svoje vlasnike masno nagraditi za vjernost i strpljivost , kao i sve todine dionice na kraju krajeva . Onima koji imaju sumnje preporučujem da pogledaju kretanje cijene KNZM, LEDO, JMNC i sličnih u zadnjih godinu dvije… [proud]

sve super imam i tisak i ledo, ali nije isto, ledo je u todoeicevim rukama gotovo 85% a i posluje najbolje od svih hrv tvrtki na burzi, s time da ima mogucnost sirenja na regiju sto tisak nema…inace ja sam dugorocan ulagac, a sto se tice tiska ocekujem ga na 3, 5 k -4 k do kraja god!!!

lijep pozdrav svima

IDEMO AP AP

Vi koji ste danas izašli preporučam vam pod hitno ponovni ulaz![lol]


Vi koji ste danas izašli preporučam vam pod hitno ponovni ulaz![lol]

šta bi s onom tvojom perjanicom EIG-om?[thumbsup],kako si to targetirao? [wink]


Upravo Todorićeve dionice su odlazile u nebesa na niskim volumenima, tako da nisi u pravu.

kako koja i kako do koje razine..
tako da kolega nije bas da nije u pravu[proud]
iako, ova zavrsna dizanja su obiscno sa malim prometom, kad se iscijede trejderi na nizim razinama..
KNZM, JMNC..[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Evogaopet, napisao si da smo se vratili na razine prije korekcije. A prije korekcije cijena je bila 1694 kn i to bez svih ovi novosti. Još 200 kunića gore i onda tek slijedi rast. A da li će to sutra ili za mjesec dana, svejedno mi je.A sad prodavati , 90% sam siguran da bi mi dionica pobjegla. nisam lud da zbog siće riskiram veliku dobit.

ovdje se slažem sa vama kolega tenk.
imao sam nekoliko LEDA i baš sam najviše njega prodao za IPO HT-a (misleći dobro sam prošao) a on poslije ode u nebesa – TODA je zakon, to znamo svi i samo treba pričekati.

Prodavačima nije jasno da za ovu dionicu ima jako puna kupaca.

New Report

Close