TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde ljudi molim vas malo razmislite, sve dnevne oscilacije vas ne bi trebale pogadjati, udes u dionicu i pogledas za par mjeseci koliko je , a u tisku garantiram da nece biti razocaranih!!!

IDEMO AP AP


ajde ljudi molim vas malo razmislite, sve dnevne oscilacije vas ne bi trebale pogadjati, udes u dionicu i pogledas za par mjeseci koliko je , a u tisku garantiram da nece biti razocaranih!!!

ne radi se tako.
portfelj treba nadgledati.
i izaći iz dionica na vrijeme.
a _na vrijeme_ za mene znači nakon pada vrijednosti od 4% od max cijene nakon kupovine.
i ponovo ući u dionice nakon buy signala tržišta.
a kako procijeniti buy signal tržišta- e, to je malo složenije za pojasniti.
[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@bananarama Nisam nikog vrijeđao već sam samo upozorio na ključna događanja koja su se dogodila jučer. Nemam ništa protiv što si prodao, već imam da sad vrijeđaš ostale forumaše koji su ostali unutra. Onako generalno, napravio si početničku grešku: Cut Your losses and let Your profits run!

Sa takvim nefleksibilnim razmišljanjem sumnjam da ćeš postati Bill Gates, jer na burzi je manjina uvijek u pravu, a većina je tu samo iz razloga da diže cijenu.[proud]


Moram još ovo. Dionica ti je prvo otišla iz 400 kn na 1550, pa je pala na cca 825, pa se digla na 1694, pa je pala na 930, pa se zasada opet digla na 1430. zar ne vidiš da svaki puta ode više gore nego što je bila prije. A ti prodao 300 kn ispod AT-a. A po logici sada ide na 1850-1900. naravno, ništa u životu nije sigurno ali kaže se da je povijest učiteljica života.

Onda ti je kolega povijest loša strana, po tvojoj logici treba kupiti dionicu i ostaviti je unucima, a onda oni svojim unucima i nedaj Bože da je i oni prodaju jer bi propustili još veću dobit da su je i dalje držali. Tako se prijašnjih godina poslovalo na hrvatskoj burzi, ali sada je novonastala situacija kada će svi biti oprezni kao zmije i na prvi šum uteći u keš, a ti sinko čekaj na AT.[proud]

.

Sa takvim nefleksibilnim razmišljanjem sumnjam da ćeš postati Bill Gates, jer na burzi je manjina uvijek u pravu, a većina je tu samo iz razloga da diže cijenu.[proud]

Vidim da Vi nipta ne razumijete dragi kolega. Uostalom, ako se uspoređujem sa prosječnim HR ulagačem, ja sam več danas Bill Gates. [wink]

Tisak u tri dana narastao više od 20 posto

Dionica Tiska je s prometom od gotovo 20 milijuna kuna i rastom od preko 6 posto zaslužila status pobjednice dana. U tri je dana njena vrijednost narasla za preko 20 posto, a teško je odrediti razlog takvog rasta, budući da iz te tvrtke ne stižu nikakve korporativne vijesti. Najvjerojatnije je riječ o snažnijem ulasku fondova u ovu dionicu koju su očito ocijenili perspektivnom. Takav rast nekoliko dana zaredom više se ne može nazvati slučajnošću te ulagači najvjerojatnije očekuju da će ta, nekoć problematična tvrtka, širiti svoje poslovanje nakon što je postala dio koncerna Agrokor. Zagrebački Tisak završio je prvih devet mjeseci ove godine s dobiti u iznosu od 134,6 milijuna kuna, dok je u prvih devet mjeseci prošle godine poslovao sa znatno manjom dobiti od 44,05 milijuna kuna, uz istodobno povećanje ukupnih prihoda za više od 21 posto.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


tenkista: ” Moram još ovo. Dionica ti je prvo otišla iz 400 kn na 1550, pa je pala na cca 825, pa se digla na 1694, pa je pala na 930, pa se zasada opet digla na 1430. zar ne vidiš da svaki puta ode više gore nego što je bila prije. A ti prodao 300 kn ispod AT-a. A po logici sada ide na 1850-1900. naravno, ništa u životu nije sigurno ali kaže se da je povijest učiteljica života. ” Onda ti je kolega povijest loša strana, po tvojoj logici treba kupiti dionicu i ostaviti je unucima, a onda oni svojim unucima i nedaj Bože da je i oni prodaju jer bi propustili još veću dobit da su je i dalje držali. Tako se prijašnjih godina poslovalo na hrvatskoj burzi, ali sada je novonastala situacija kada će svi biti oprezni kao zmije i na prvi šum uteći u keš, a ti sinko čekaj na AT.[proud]

ovo je čisti primjer za onaj najsmješniji post ..prestrašno


a _na vrijeme_ za mene znači nakon pada vrijednosti od 4% od max cijene nakon kupovine.
i ponovo ući u dionice nakon buy signala tržišta.
a kako procijeniti buy signal tržišta- e, to je malo složenije za pojasniti.
[cool]

Vlad nemoj se uvrijediti ali odavno nisam nešto ovako smiješno pročitao… koja je to max cijena nakon kupovine??? Što ako ti danas kupiš nešto po 100 kn , sutra ti naraste na 105, a prekosutra padne na 100 kn ti ćeš brzo prodati , pa čekati svoj “buy” signal??? a nakon toga cijena ode na 150 a ti čekaš buy signal i dalje …. [bye]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Bit će opet gužve.
Najbolje ponude [ TISK-R-A ] Kupnja Cijena
3 1.431,00
157 1.430,00
6 1.412,00
6 1.410,00
7 1.402,00
Cijena Prodaja
1.430,00 17
1.440,00 48
1.444,90 26
1.445,00 100
1.448,00 10


vlad1111: ” a _na vrijeme_ za mene znači nakon pada vrijednosti od 4% od max cijene nakon kupovine. i ponovo ući u dionice nakon buy signala tržišta. a kako procijeniti buy signal tržišta- e, to je malo složenije za pojasniti. [cool] ” Vlad nemoj se uvrijediti ali odavno nisam nešto ovako smiješno pročitao… koja je to max cijena nakon kupovine??? Što ako ti danas kupiš nešto po 100 kn , sutra ti naraste na 105, a prekosutra padne na 100 kn ti ćeš brzo prodati , pa čekati svoj “buy” signal??? a nakon toga cijena ode na 150 a ti čekaš buy signal i dalje …. [bye]

čitaj ponovo[cool]
pa razmisli.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mislim da neće biti gužve jer poštari su se iskrcali i vjerojatno će biti brzo blokada.[proud]

Na dionicama koje pratim samo se na Tisku mijenja k/p. Očito su svi koncentrirani na tisak.[cool]

New Report

Close