TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bananarama:

Tko je danas pratio trgovinu na ZTM-u mogao je jasno uočiti da su mali dioničari tiskali cijenu prema gore, a veliki prodavali ogromne količine na 1376. Pred kraj su mali opet natiskali do 1430. Tko je od njih pametniji, prosudite sami! Ja sam poslušao velike, jer mi je ulaz bio 1100, a ovo prilika da se iskrcam. Pametnom dosta![bye]

bravo na lijepoj zaradi , a sada ostavi nas manje pametne da zaradimo još malo više [proud][rolleyes]

Svaka ti dala, na ovom komentaru. I meni je bilo dovoljno 30 % dok sam počinjao. A dok je u 3 mjeseca otišlo gore još 500 % lupao sam glavom o zid. ali na pogreškama se uči, tako ćeš i ti bananarama naučiti.
Treba se nadoknaditi gubitak na nekim dionicama a kod Tiska gajim najviše nade.
I pitam se da li će u srijedu uopće biti trgovanja Tiskom jer ako su se poštari do kraja iskrcali(a sve govori da jesu) tko će uopće htjeti prodati ispod 2000 kn?[tongue][tongue]


I pitam se da li će u srijedu uopće biti trgovanja Tiskom jer ako su se poštari do kraja iskrcali(a sve govori da jesu) tko će uopće htjeti prodati ispod 2000 kn?[/b][tongue][tongue]

ajde, lipi naš, malo smiri.
pod ajns, ne bi trebalo previše drukat- dionica je atraktivna i bez toga.
pod seknd, ne treba nam još dramatičniji rast od ovog.
pod tre, sretna nova tebi i svim forumašima!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Svaka ti dala, na ovom komentaru. I meni je bilo dovoljno 30 % dok sam počinjao. A dok je u 3 mjeseca otišlo gore još 500 % lupao sam glavom o zid. ali na pogreškama se uči, tako ćeš i ti bananarama naučiti.
Treba se nadoknaditi gubitak na nekim dionicama a kod Tiska gajim najviše nade.
I pitam se da li će u srijedu uopće biti trgovanja Tiskom jer ako su se poštari do kraja iskrcali(a sve govori da jesu)tko će uopće htjeti prodati ispod 2000 kn?[tongue][tongue]

ovo ćeš rijetko više doživljavat na ovom tržištu, da ne kažem vrlo moguće da nećeš više nikad!

Ma ne mora 500% ali još jedno 30-50% meni sasvim dosta što se TISK-R-a tiče.Zar ne??[proud]

tenkista:

Svaka ti dala, na ovom komentaru. I meni je bilo dovoljno 30 % dok sam počinjao. A dok je u 3 mjeseca otišlo gore još 500 % lupao sam glavom o zid. ali na pogreškama se uči, tako ćeš i ti bananarama naučiti.
Treba se nadoknaditi gubitak na nekim dionicama a kod Tiska gajim najviše nade.
I pitam se da li će u srijedu uopće biti trgovanja Tiskom jer ako su se poštari do kraja iskrcali(a sve govori da jesu)tko će uopće htjeti prodati ispod 2000 kn?[tongue][tongue]

ovo ćeš rijetko više doživljavat na ovom tržištu, da ne kažem vrlo moguće da nećeš više nikad!

Bit će još par dionica godišnje a kad se prepozna kao sad Tisak, onda treba lupiti svom snagom.


bananarama: ” Tko je danas pratio trgovinu na ZTM-u mogao je jasno uočiti da su mali dioničari tiskali cijenu prema gore, a veliki prodavali ogromne količine na 1376. Pred kraj su mali opet natiskali do 1430. Tko je od njih pametniji, prosudite sami! Ja sam poslušao velike, jer mi je ulaz bio 1100, a ovo prilika da se iskrcam. Pametnom dosta![bye] ” bravo na lijepoj zaradi , a sada ostavi nas manje pametne da zaradimo još malo više [proud][rolleyes]

Dečki čemu nervoza, odluku sam jednostavno donio prateći današnju trgovinu. U dionicu ne sumnjam, ali graf kod tiska previše oscilira. Iz prošlosti sam naučio da kada naglo ode gore, desi se i nagli pad. Ako griješim, neće mi biti prvi puta. Vama svima želim i dalje sve najbolje i mnogo uspjeha u ovoj dionici. Ako padne, eto mene skupa s Vama, a ako bude i dalje rasla ima još dosta drugih trenutno podcijenjenih dionica.
U prilogu je posljednji sat trgovine ovom dionicom, čisto da uočite ono što je mene nateralo na izlaz. Pozdrav!

Tko je ono rekao neki dan da dok Tenkista uđe u dionicu da on izlazi van. evo kupio ja Tisak po 1100 kn prije par dana. nadam se da je taj izašao po toj cijeni.[cool]

U srijedu prva kupnja 1500 kunića.[bye]

Samo da komentiram da sam usao prije 7 radnih dana u TISK na 1119 kn. Sjecam se da sam lipario i pazio da ne dajem 1210 kn ili vise. Sada mi to izgleda smjesno.
Realno je za ocekivati da ce TISK biti jedna od boljih dionica 2008. Dovoljno je pogledati ostale Todoriceve dionice poput LEDO, JMNC ili KNZM.


“Here’s to our wives and girlfriends… may they never meet!”

[color=blue]Tisak skočio čak 7,7 posto[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=34237

Javio mi frend broker da je s današnjim danom HP potpuno izašla iz Tiska.Samo nebo nam je granica.


Javio mi frend broker da je s današnjim danom HP potpuno izašla iz Tiska.Samo nebo nam je granica.

Kolega, to Vam nije trebao javljati “frend broker”, to se jako dobro vidjelo jučer. Kad su krenule one dogovorne transakcije od 500 komada, to su “frendovi borkeri” sebi zatvarali [wink].

Moram Vam sad priznati da sam i ja kupio. Mislio sam stalno da će HP prodavat to malo duže, a kad sam vidio da ne ide niže kupio ja 300 komada. Nek se nađe, rekli bi neki kolege.

Svima sve dobro u 2008. Da ste mi zdravi, čili i veseli. I da svi skupa dobro zaradimo na ovoj dionici. [thumbsup]

New Report

Close