TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@insider

tesko rodjo! tko je jamio jamio…[lol] [lol]


ma ide još jednom…….[thumbsup]


Alabama: ” Kolega, pa svi smo znali da je na TISK-u 1600 ziherica a vidim da niste od jučer.[thumbsup] ” da nisi to ti mamiću? odaje te optimizam [lol] [lol]

Nisam, kume, a i ne volim ga previše. Veže nas samo Dinamo. Ne brini se, ide TISK u srijedu up.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ajmo još jednom za domovinu do 1370[pray][pray][pray][pray][pray][pray]

[pray][pray][pray] Grgice ili netko drugi molim vas stavite transakcije zadnjih 4 minute.Hvala[pray]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

CIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.430,00 13 13:59:12
1.430,00 5 13:59:08
1.429,98 10 13:59:08
1.429,98 2 13:57:56
1.429,00 13 13:57:56
1.429,00 2 13:56:30
1.427,00 10 13:56:30
1.420,00 5 13:56:30
1.420,00 18 13:50:22

insider:

ajmo još jednom za domovinu do 1370[pray][pray][pray][pray][pray][pray]

[pray][pray][pray] Grgice ili netko drugi molim vas stavite transakcije zadnjih 4 minute.Hvala[pray]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

@insider

jesi uspio? cestitam.

koje ludilo danas. pa vi recite da nije interesantno trgovati. adrenalin…[thumbsup][thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



@insider
jesi uspio? cestitam. koje ludilo danas. pa vi recite da nije interesantno trgovati. adrenalin…[thumbsup][thumbsup]

Nastavak ludila slijedi za godinu dana,ha,ha.,tj.u srijedu.


da li je Todoric preuzeo Migros, gledam JMNC je debelo preko 100000Kn a Konzum isto. Netko zna vise od nas?

uvijek netko zna više

Tko je danas pratio trgovinu na ZTM-u mogao je jasno uočiti da su mali dioničari tiskali cijenu prema gore, a veliki prodavali ogromne količine na 1376. Pred kraj su mali opet natiskali do 1430. Tko je od njih pametniji, prosudite sami! Ja sam poslušao velike, jer mi je ulaz bio 1100, a ovo prilika da se iskrcam. Pametnom dosta![bye]

grgica]

Zahvaljujem!


Tko je danas pratio trgovinu na ZTM-u mogao je jasno uočiti da su mali dioničari tiskali cijenu prema gore, a veliki prodavali ogromne količine na 1376. Pred kraj su mali opet natiskali do 1430. Tko je od njih pametniji, prosudite sami! Ja sam poslušao velike, jer mi je ulaz bio 1100, a ovo prilika da se iskrcam. Pametnom dosta![bye]

bravo na lijepoj zaradi , a sada ostavi nas manje pametne da zaradimo još malo više [proud][rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@bananarama

ako si iskrcao 500 kom onda je ok!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close