TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čast Tenkista, upravo je to i moje razmišljanje. Ovdje se nekupuje samo obečana perspektiva, nego budučnost poduzeča koje grabi velikim koracima, a u takvim situacijama svi znamo kako če se kretati cijena dionica.

Svim kolegama želim Sretnu i uspješnu Novu 2008. godinu

evogaopet:

pa ljudi su u dva tri dana zaradili 10 – 20 % što je na nekakav veći ulog od recimo 500 000 kn sasvim pristojna zarada od koje se može kupiti neloš auto.

vjeruj mi da ti koji ulaze u jednu dionicu sa 500k kuna nece kupiti auto za 50k kuna [lol]

Ma naravno da neće, to sam stavio samo kao primjer , rekao sam da se može kupiti neloš auto, a ne da će ga oni i kupiti. BTW. ne bi ni ja kupio auto od 50K… [rolleyes] Malo sam se nespretno izrazio, u svakom slučaju nadam se da su svi razumjeli što sam htio reći [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Meni nije jasno kako ljudi ne vide da je Todorić ušao u Tisak iz istog razloga sto i Kutle, a kada je Kutle ušao u Dionu ona je bila sigurno jaka kao danas Konzum u nekim segmentima. Njihov motiv je jednostavno radi ogromne kolićine prometa iz koje će finanacirati sve svoje akvizicije jer niko ne zeli više da ga kreditira. Nema tu kruha za male to ce mu biti krava muzara.

sasko:

evogaopet:

pa ljudi su u dva tri dana zaradili 10 – 20 % što je na nekakav veći ulog od recimo 500 000 kn sasvim pristojna zarada od koje se može kupiti neloš auto.

vjeruj mi da ti koji ulaze u jednu dionicu sa 500k kuna nece kupiti auto za 50k kuna [lol]

Ma naravno da neće, to sam stavio samo kao primjer , rekao sam da se može kupiti neloš auto, a ne da će ga oni i kupiti. BTW. ne bi ni ja kupio auto od 50K… [rolleyes] Malo sam se nespretno izrazio, u svakom slučaju nadam se da su svi razumjeli što sam htio reći [lol]

u pravu si, nova mazda 6 na putu! [lol]

evogaopet:

pa ljudi su u dva tri dana zaradili 10 – 20 % što je na nekakav veći ulog od recimo 500 000 kn sasvim pristojna zarada od koje se može kupiti neloš auto.

vjeruj mi da ti koji ulaze u jednu dionicu sa 500k kuna nece kupiti auto za 50k kuna [lol]

Ali će kupiti bicikl za te novce. isto ti ga dođe, kako god okreneš.[cool]


balkanac [tongue]

jako smo dobro shvatili sto je kolega evogaopet htio reci.

a sto se tice balkanca. nije to razmisljanje s balkana, nego sam samo htio reci da nije dosta u zivotu samo znati zaraditi. treba znati i potrositi. [tongue]

jer inace zbog cega bi ovo radili [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ja bih sada potrošio lovu na neku laku žensku ali nema takve u mom gradu. sve su poštene.[angry]

Baš sam razmišljao da stavim još par komada na kupnju na 1410 kn ali mi vrag neda mira pa se zezam po forumu umjesto da radim kak treba. ode voz.[undecid]

A gle vraga…mogo sam kupiti. e sad valjda valjda više nemaju.[cry]

imas i po 1400

Necu politiku u svoju butigu .

postari cekaju da se nakupi pa drmaju po bidu

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


postari cekaju da se nakupi pa drmaju po bidu

Dok su imali s čim![proud]

New Report

Close