THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kamgrad se izgleda prejako razmahao mogao bi završiti kao Stipići a ja preporučam kritičarima da kupe njihove dionice ili od Zagrebgradnje, ups greška, nema ih na burzi, bog zna kako dobivaju poslove i kako posluju.

Na ovim forumima sveprisutni sveznadari kao vi bi radi vlastite vjerodostojnosti trebali dati konkretnije podatke, a ne lupati kao pripiti šank znanci.

Ako iznosite plaće radnika potrudite se doći do konkretnih podataka pa nas sve prosvijetlite?
Ako pričate o odlasku ljudi iznesite točno o kojem broju i u kojem konkretnom periodu se radi?
Ako pričate o dolasku stranaca dajte konkretne brojke?
Itd.


Kamgrad se izgleda prejako razmahao mogao bi završiti kao Stipići a ja preporučam kritičarima da kupe njihove dionice ili od Zagrebgradnje, ups greška, nema ih na burzi, bog zna kako dobivaju poslove i kako posluju.

Da, Kamgrad je u problemu, a Tehnika cvjeta. Hrabro, hrabro.

Kamgrad nije u problemu pa izvolite i kupite njihove dionice a prije toga nas sve upoznajte sa poslovanjem kompanije da i mi učinimo to isto. Nažalost u Hrvatskoj se to neprekidno ponavlja, netko iskrsne i sa političkom podrškom i sumnjivim kapitalom naglo bljesne i kada balon pukne svi se čude. Najsvježiji primjer je HOTO grupa pa čak i bivši premijer Valentić sa NIVA grupom itd. itd
Ja ne branim Tehniku ali to je firma koja je jedina veća građevinska firma opstala u novoj državi ali teško se othrvati nelojalnoj konkurenciji koja često ne radi po propisima i zakonima uz blagoslov politike.

Jel netko bio na skupštini? Kratak izvjestaj da prenese

ako propadne Posejdno bu sredil obeštećenje kakti na Agrokoru

Skupština prošla normalno, sve odluke prihvaćene, idemo dalje uz restrukturiranje.

Kamgrad gradi resort u Costabeli pored Rijeke za GP Krkom

Di nam je sad Migra da nam opet prodaje bajke tipa “Samo slijepci ne vide da će ovo na 220 za koji dan, sad će, samo šta nije…” 🙂

Da se Kamgradove dionice i mogu kupovati ne bih ih kupovao, prihodi su im pali za 200 mil u usporedbi s 2016.

pogledajte ako imate javnu objavu, manjak ugoavaranja razlog ja se pitam kako,
ako posla ima??????

http://zse.hr/default.aspx?id=86070

Visoki trgovački sud odbio žalbu ZAGORJE TEHNOBETONA……
Čini mi se da je u trenutku objave da ZT ide u tužbu cijena dionice bila na 220 kn!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close