THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/DE73pca1YYM6hk2EC6wsfw==.pdf

tko kaže da Tehnika ne radi.
[/quote]

..ma naravno da radi 😊 ..gluposti poput vrijednosti ugovorenog posla su pritom zaista nebitne 😆

Tehnika i dalje najviše ugovora potpisuje od svih građevinara, bio sam na MUPu neki dan, mislim da uvoz radnika ide punom parom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nije stvar i uvozu radnika i jeftinoj radnoj snazi.
Ključno je kako postojećim radnicima barem u 1. fazi poduplati
plaće i ujednačavati ih sa okruženjem. Plaće radnika u Tehnici
ispod 4 tisuće kuna treba odmah poduplati. Ako mislite da je dobar put
iskorištavati radnike iz uvoza, onda pogubno razmišljate ali i uprava je na tom tragu.
Radnici budu mjesec ili dva saznaju za plaće u Sloveniji i dalje i jednostavno odu.
Čovjek iz vrha građevinske industrije mi se žali da teško dobiju dozvole i to nije badava,
a da odlaze brzo. Međutim uprava sebi plaću ne dira.
Osim toga mnogi su u sporu sa HZZO koji im je aktivirao zadužnice ako u milimetar
ne izvješćuju o tekućim ugovorima o zapošljavanju. Prazna vreća ne može stajat.
Što je sa gradnjom u Rijeci Kostabela resort. Pušing izgleda, nitko ne da beton na majke mi pa je
GP Krk odradio umjesto Tehnike. Nije dobro, a uz istu rukovodioce neće biti dobro.

Tvoja informacija da je gužva u MUP-u na šalteru. ?!
Moje informacije iz prve ruke i poslovnih ljudi.
Tuže mi se na troškove i razne takse koje plaćaju za radnike
koji brzo odlaze. Ali taj problem je dubok i širok…
Znači Rijeka ništa.

Otkrivaš toplu vodu, te probleme svi znamo. Uvoz radnika će riješiti dio problema a novi ugovori još i više. Dakle sladorana ide dalje. Split se gradi… i dalje najbolji građevinar kojeg su mediji zakucali sa 800 na 100 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Show me the numbers.

Kakvi mediji zakucali Tehniku, pa kompanija visi o koncu,
nema gotovine i konstantno smanjuje broj radnika.
Potpisane poslove ne izvršava.

BV 1740,63

https://www.mojedionice.com/dionica/THNK-R-A

Tehnika u plusu 260 milijuna kuna i bez rizika

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Uprava tvrdi da rizika N E M A zato što oni smatraju da nisu na tržištu.
Vrlo neodgovorno, ali razumljivo dok lapaju.

Rizici su višestruki u idealnom poslu, a kamoli kada si prezadužen po svim
parametrima, kada imaš lošu upravu i jedva skupljaš za plaće.
Upravo je ključ da se pripreme za tržište.
Pazi NEMA RIZIKA. Tvrdim da rizika ima i da je aktivnost za kockare i/ili avanturiste.

U ovom poslu uvijek ima rizika, tko ne voli rizik nek kupi todex početkom 2017. godine. Oh wait! XD

Ja vidim potencijal ukoliko krenu u plus, zna se kako praši ova dionica kad krene. Naravno može i obrnuti smjer…sve je moguće, nismo djeca.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

😀 😀 😀

Zanimljivo da već par mjeseci objavljuju samo kada dobiju posao, ništa o gradilištima s kojih su otjerani…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Izgleda da imaju vraški bonitet kad ih stalno tjeraju a s druge strane stalno im upadaju novi poslovi, ah ti poduzetnici naivci…ja jedva čekam u kuću pozvati majstora za kojeg se zna da će me ostaviti na cjedilu… moš mislit.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close