THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/default.aspx?id=83172

ovo je postala tragikomčno predvidiva burza-objavi se neki info o nekom ugovoru ili aneksu, dionica skoči 5-10% na malom prometu, a onda je za par dana opet nazad na polaznoj točki.
na ZSE neće biti bolje do 10.07. dok se ne sklopi nagodba za todeks

Ugovaranje poslova na ZSE više ništa ne znači, tako da …

Da nam je znat tko je jutros prodavao po bidu do 124, baš prije objave tog posla??


Ugovaranje poslova na ZSE više ništa ne znači, tako da …

Kako ne znaci vise rada vise minusa 🙂

Ignore : renči

“Kako ne znaci vise rada vise minusa :)”

+ dugodišnje iskustvo je pokazalo
više rada = više nekretnina
da je vrijeme za zločeste komentare dodao bi = više jako podcijenjenih nekretnina.
za ovu godinu će 150 mil kn izvučenih iz škrinje sa “mesom” biti dovoljno za neke od nas da se prisilimo na optimizam i strpljivost.
osobno sam sada spreman sa dodatno ukrcanim da postanem dio manjine kao predmet žaljenja
:-))
p.s.
ove godine smo se svega nagledali od 130 na 240 pa na <100 pa na 180,125,>140 i di je tome kraj??
teško da će proći bez još kojeg kruga za kapitalizaciju lovaca na ovom zecu ove godine?
možda griješim,nebi bilo….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


"Kako ne znaci vise rada vise minusa :)"

+ dugodišnje iskustvo je pokazalo
više rada = više nekretnina
da je vrijeme za zločeste komentare dodao bi = više jako podcijenjenih nekretnina.
za ovu godinu će 150 mil kn izvučenih iz škrinje sa "mesom" biti dovoljno za neke od nas da se prisilimo na optimizam i strpljivost.
osobno sam sada spreman sa dodatno ukrcanim da postanem dio manjine kao predmet žaljenja
:-))
p.s.
ove godine smo se svega nagledali od 130 na 240 pa na <100 pa na 180,125,>140 i di je tome kraj??
teško da će proći bez još kojeg kruga za kapitalizaciju lovaca na ovom zecu ove godine?
možda griješim,nebi bilo….

Ne stoji ti teza više rada = više nekretnina evo nekretnina zvonimir u vlasnistvu tehnike izgradjeno-prodano efekt vise rada-manje nekretnina operativni rezultat bez jednokratnih otpisa negativan uz prodaju vlastite imovine.

Ignore : renči

@PoAskuBidu
slažem se da je vijest “odlična” jer implicira izglednost da su rješena stara potraživanja po isto projektu,poboljšanje likvidnosti je trenutno najprioritetniji zadatak upave.
završetak radova na ovoj prestižnoj građevini će biti jedna od najboljih referenci iz novije povijesti.
zarada na njoj je druga priča ali sretan je investitor da nije odgodio realizaciju jer danas po toj cijeni sigurno nebi dobio izvođača.
ima i biće drugih investitora koji tek planiraju a odgoda realizacije je gotovo uvijek najskuplje rješenje radi toga oni koji imaju osiguranu lovu vrlo rijetko se odlučuju na odgode.
svi znamo koliko bolno stoji jedna propuštena sezona na jadranu+iz godine u godinu sve više.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

“Ne stoji ti teza više rada = više nekretnina evo nekretnina zvonimir u vlasnistvu tehnike izgradjeno-prodano efekt vise rada-manje nekretnina operativni rezultat bez jednokratnih otpisa negativan uz prodaju vlastite imovine.”

statusquo@
ukupan operativan rezultat DA ali na Z4 sa avg prodajnom cijenom 2400 eur/m2 sigurno nije bio niti blizu negativnog.
više takvih projekata je pravi put za izlazak iz ove situacije.
uprava je najavila da im je to cilj,realizaciju čekamo.

FI 2017 je po meni plod višegodišnjeg guranja pod tepih svega problematičnog.
čišćenje je jedini pravi put,nova građ konjuktura će se pobrinuti za profitabilnost.
očekujem da će se vrijeme i ovdje pobrinuti za strpljive i optimistične.
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Navala na Westgate Tower: Velika norveška tvrtka dolazi u Split i otvara 500 novih radnih mjesta

dokaz da je investitor napravio odličan posao da je bilo prostora za veću maržu izvođača.
već na ovom novom ugovoru očekujem da će se to dogoditi.
dolaze poslovi u desecima mlrd kn na kojima će sljediti u nekoj mjeri veće NPM.
kao što smo nedavno posvjedočili nije dobit sve ono što piše u FI pod rubrikom dobit zar ne?
ima puno toga i u nerevaloriziranim nekretninama koje se često agresivno amortiziraju (ili jednostavno godinama ne revaloriziraju),naravno sve u skladu sa pozitivnim zakonskim propisima ali dođe i dan kada iz škrinje sa” mesom” ispadne 150 milkn za dovoljno strpljive.
nije isključeno da ima boljih prilika ali ovih 0,08 Bv prijeti da će u budućnosti možebitno opet puniti rijeke SŽJ.
naravno u paketu idu i rizici pa…

p.s.
over and out do nekih novih značajnijih mat činjenica.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Šok i nevjerica pesimista:-)

metla


Šok i nevjerica pesimista:-)

metla

Oni čekaju na 50. 🙂

La vita e bella!

@fond300
Sviđa mi se kako je ovaj samo čekao da se veći nalog preseli na 140 i samo ga je polomio. Ako se THNK stabilizira ne želim ni pomisliti koliko će taj paket vrijediti za godinu dana…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close