THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I jučer je bio otpor pa vidi cijenu danas. Normalno je da malo stane kako bi rast bio zdraviji. Očekujem sličnu situaciju i sutra, članak je ludilo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

drago mi je da iapk nekog rasta ima ovdje, da ljudi nešto zarade.

I dalje ostajem pri svom – neije problem tehnike u imovini, oni još uvijek imaju dovoljno imovine, problem tehnike je da oni ne mogu, a i nisu unatrag 5 godina NITI JEDNU GODINU SASTAVILI SA PLUSOM. tehnik aj egubitaš, i tih 200 milja će se istopiti kao snijeg na suncu. kad počnu imati barem ebitda maržu pozitivnu, promijenit ću mišljenje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


I jučer je bio otpor pa vidi cijenu danas. Normalno je da malo stane kako bi rast bio zdraviji. Očekujem sličnu situaciju i sutra, članak je ludilo.

Nisam siguran, ne bi me čudilo da sutra bude i minusa…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@investimir
Da ali isto tako možemo reći ovako a to je što ako počnu poslovati pozitivno. Jel to znači da će pravocrtno na 1300 kn? Ne vjerujem ali ako su šanse za oba slučaja 50/50 nađimo se na pola puta tj. 650 kn po dionici 😉


@ING
i to mi paše, pola prodaš i paše sve 😉

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Lijepo se ovdje manipulira. Sve u šesnaest.

Prvo iskrcaj po bidu sa stotinjak kom do 161, pa dizanje s jednim komadom (uz drazbu) natrag na 174.

Ali ni to neće moći vječno prolaziti……

Užas jedan, pa više nam ne daju ni trgovati sada kada sam počeo nemilosrdno kupovati, temeljem krasnog naslova … Vi blokirate trgovanje…
Ma….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


I jučer je bio otpor pa vidi cijenu danas. Normalno je da malo stane kako bi rast bio zdraviji. Očekujem sličnu situaciju i sutra, članak je ludilo.
Koji članak da duguju preko 600mil kn? To je pravo ludilo.Kad budu moral prodati 75% imovine da vrate dug to če biti pravo ludilo.

Članak je odradio svoje. Za prosječnog investitora nije donio ništa novo. Nije bilo nikakvo vještačenje u smislu procjene valorizacije imovina u bilanci.
Vještak je pročitao bilancu izvješenu na ZSE od 22.02.i napisao ono što smo znali. Napisao koliko su obveze, a koliko višak. To je definicija prezaduženosti u smislu stečajnog zakona. Da ne bude negativan kapital.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/q2SV1vAEBgVVUhHvcRSX2w==.pdf

Pa osim one jučer objave, novih činjenica nema, ništa čudno.

a je ovaj zec okrutan,nepravedan,ne pruža dovoljno prilika i sve ostalo… :-))))
lovcima iz kategorije šta te muči njofra bilo skupo na <100?
kako je ono išlo ćekamo na "25"?
i da kako sam i najavio nakon zadnjeg dokupa na 100 da ću i jesam prodao kupljeno sa anualiziranim prinosom od ugrubo 700%.
to je samo mali dio i na tome će ostati osim ako....
ako će dole meni dobro a ako će gore meni opet dobro.
win-win reklo bi se?
svakome bi preporučio da si izabere tako nekako ili još i bolje.
ne zamerite kaj na proljetnom modu
p.s
i da rizici su i dalje tu sve ide u paketu pa i veliki oportuni gubitci nekima po x put na thnk a opet po vl izboru je pa bi trebalo manje boljeti?
možda i griješim nebi bilo....

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


drago mi je da iapk nekog rasta ima ovdje, da ljudi nešto zarade.

I dalje ostajem pri svom – neije problem tehnike u imovini, oni još uvijek imaju dovoljno imovine, problem tehnike je da oni ne mogu, a i nisu unatrag 5 godina NITI JEDNU GODINU SASTAVILI SA PLUSOM. tehnik aj egubitaš, i tih 200 milja će se istopiti kao snijeg na suncu. kad počnu imati barem ebitda maržu pozitivnu, promijenit ću mišljenje.

svi smo se toga nagledali i na vl koži isprobali.
dakle ne vjerujem jer će ti izgledno biti preskupa kolikogod da se poslovanje popravi.
malo koga ne muči pogled u retrovizor i ono što ide u paketu.
eto možeš opet napisati neki odgovor na moj komentar u stilu “karepovac 1″ili “karepovac 2” ako će ti biti lakše.
šalu na stranu ali ništa se osim cijene nije promjenilo u vezi thnk ,sve je to duže vrijeme poznato.
nije teško za naći ,treba samo malo uložiti truda u čitanje teme unazad.
ima još puno toga za pročitatati što bi moglo značajno pozitivno utjecati na cijenovna kretanja.
sretno sa boljim prilikama ili možda ipak i na thnk kada će biti dovoljno?
profitabilna?skupa?….
no hard feelings u proljetnom sam modu 🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close