THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da će, u duhu stanja na ZSE, cijena na burzi danas – pasti!

Ja sam spreman.

Skupljalo se proteklih dana. 🙂

La vita e bella!

Pusti selo neka priča…

Znam neke koji THNK čekaju na 50 kuna.

Sretno im s čekanjem. 🙂

La vita e bella!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jIikqbOx8N9BOerRtaDCzA==.pdf

Znači “mogući stečaj” je prošlo svršeno vrijeme!
Nek je i ta priča više svršena da se nadalje može fokusirati na što bolje poslovanje!

A i cijena to polako počinje pokazivati. Zna se kako je eksplozivna ova dionica, samo da se ne strga s lanca.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jIikqbOx8N9BOerRtaDCzA==.pdf

Znači "mogući stečaj" je prošlo svršeno vrijeme!
Nek je i ta priča više svršena da se nadalje može fokusirati na što bolje poslovanje!

to će sud tek odlučiti, za sad je otvaranje stečaja jedna od opcija koje se razmatraju te sve treba pažljivo razmotriti prije kupnje ovih dionica koje su se nedavno prodavale i ispod 100 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

uostalom, tehnika nije pala samo zbog tog prijedloga za stečaj nego i zbog ogromnog gubitka od -141,8 milijuna kuna za 2017.!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A nedavno su se prodavale i po 700 kn.
A sad će pak knjižit par desetaka miliona prihoda u ovoj godini.


uostalom, tehnika nije pala samo zbog tog prijedloga za stečaj nego i zbog ogromnog gubitka od -141,8 milijuna kuna za 2017.!

To je jednokratna stavka radi Agrokora koja je sada riješena i više se neće ponavljati. Slijedeće FI će biti puno kvalitetniji pokazatelj poslovanja.
Ako je sudski vještak utvrdio da je vrijednost imovine iznad duga, sud će to prihvatiti. Zagorje tehnobeton je ostalo “na suhome” i više ne predstavlja uteg i remetilački faktor cijeni na ovoj dionici.

Stidljiva je još uvijek, nekako mislim da će tek sutra pokazati šta zna… do tad chill.

Tehnika u plusu 260 milijuna kuna i bez rizika

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ask

Pa to je preko 1300 kn po dionici, pa zar je moguce da trziste tako nisko cijeni dionicu….


Stidljiva je još uvijek, nekako mislim da će tek sutra pokazati šta zna… do tad chill.

Tehnika u plusu 260 milijuna kuna i bez rizika

Ako je to pak točno, 260 mil plusa u bilanci, onda je to book od 1300 kn, recimo.
A u bilanci u FI piše 185 mil. što bi bilo nešto manje od 1000 kn.
Pa tko onda tu mulja?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ask

Pa to je preko 1300 kn po dionici, pa zar je moguce da trziste tako nisko cijeni dionicu….

Eno pa i peveca je vjestak koliko ono cijenio manje od 200Kn toliko o tim vjestacima, s tim da ne kazem da obveza ima vise samo da ti vjestaci cini mi se odrade posao na nacin izgube par dana da bi bilance i rdig pobrojali i procijenili stanje

Ignore : renči

New Report

Close