THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehnika pozitivno o održivosti, gradit će Costabellu
Projekt je vrijedan 200 mil. kuna, što implicira da bi trećinu vrijednosti iznosio građevinski dio.
Kao i u ranijim obavijestima, Tehnika tvrdi da je prijedlog za otvaranje stečajnog postupka podnesen od Zagorje Tehnobetona u cijelosti neosnovan i uperen u pravcu prisile da Tehnika odustane od svojih stavova u sudskom postupku koji je u toku, te doista predstavlja zloupotrebu zakonskih mogućnosti i ovlaštenja.
Tehnika će tijekom postupka dokazati da ne postoje zakonski razlozi za vođenje postupka, te će prijedlog svakako biti odbijen, pri čemu posebno napominjemo da računi Tehnike niti su bili niti jesu u blokadi, što je vrlo lako provjeriti na odgovarajućim servisima”, izričit je Sirovec.

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/tehnika-pozitivno-o-odrzivosti-gradit-c338463e-costabellu-

Tehnika pozitivno o održivosti, gradit će Costabellu


Dijonica pala već treći put zaredom sa 110-114 na 100 kn zbog iste vijesti koju uprava svaki puta ekspresno demantira. Za ići ispod 100 kn Thnk jednostavno nije spremna i trebati će nešto mnogo jače da ju gurne ispod.
keljite vi jedinice, ni mister Jozo iz Blufonaca nije veći pesimist od većine gmizavaca na ovom forumu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ocito je da 100kn dobra tocka otpora te da samo neka dodatna bitnija informacija moze definirat daljni smjer

Ignore : renči


Ocito je da 100kn dobra tocka otpora te da samo neka dodatna bitnija informacija moze definirat daljni smjer
to je preočito. kupci na 98-100 kn već gledaju svijet ružičastim naočalima, kmečavcima koji zazivaju propast THNK i svega nešega gledaju probavne smetnje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

” prijedlog za otvaranje stečajnog postupka podnesen od Zagorje Tehnobetona u cijelosti neosnovan i uperen u pravcu prisile da Tehnika odustane od svojih stavova u sudskom postupku koji je u toku, te doista predstavlja zloupotrebu zakonskih mogućnosti i ovlaštenja”

kao što sam i u prethodnom komentaru izrazio sumjne koje su se potrvdile.
kada netko poduzima očajničke poteze nije teško za pretpotaviti da su mu argumenti klimavi,upitni,neodrživi,oboriviprotuargumentima i protudokazima….
teško da će o ovom slučaju thnk proći bez odrezerviranja nekih razmjera na kraju priče.
samo taj kraj može biti i za 10 g po HR pravosuđu.
očito a je nekima dobrodošlo da iskoriste priliku i pokupe dodatne bonuse.
evo i danas od low do high 10% i još malo soli na već velike oportune rane a nije porblem zaključiti koji su to “lovci” koji plaču jer je “zec” ovakav ili onakav,sami se prokazuju s vremena na vrijeme.
prošla epizoda sa ZTB je rezultirala padom sa 400 na 200 pa rast >800.
a ova?
time will tell
svima nama po našem izboru

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Nitko ne moze sa sigurnoscu rec da ce u stecaj ali cijena odrazava stanje u kojem je firma sada da je bajno nije da se mogu izvuc mogu kao i sta mogu u stecaj.Vrijeme ce pokazat, a sad iz kojeg razloga ce netko kupovat ili ne svatko ima svoje razloge i ciljeve.

Ignore : renči

str 580


jači nalog na 25 kn. teško da ce dotle ići danas

kolega barikb je postavio nalog?
ima svoj target
pa da vidimo
[/quote]

cijena je na 0,1Bv nije li prepohlepno tražiti više?
nikad ne reci nikad,ima nas nemalo koji bi jedva dočekali “25% ali…
samo strpljivo,nije burza za nestrpljive dobro mjesto
svima nama po našem izboru

p.s.
da zec nije zec lovac bi bio svatko
možda griješim,nebi bilo….

p.p.s.
nisam par dana pa da naglasim
DA rizici postoje,sve ide u paketu…
ako je za mene prihvatljivo na znači…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Već nekoliko puta na istu vijest se prodaje 15% niže. bravo. Dobar burek u 2 dana. Rezervacija se mora odraditi, zbog sigurnosti od stečaja. Sve će se to uskoro razbistriti i eto Tehnike opet na 200.

neće uvijek biti ovako.

u dionicu za koji postoji relativno velika vjerojatnost da brzo
može vrijediti 0 kn nije baš zgodno ulagati. svoje novce.
tuđe, a da ih ne moraš vratit tko zna.
vi koji ste kupovali po 800 kn to najbolje znate.
danas je promet oko 10.000 tisuća eura.
Migra što zamjerate upravi, koje loše odluke i po kojoj cijeni možete
prodati recimo danas ? Evo odgovorite na ova 2 pitanja ako ste respektabilni.
Drugo sam vam objasnio još prije. Rizike

100 kn je strašna potpora. Rizik je zapravo zanemariv u odnosu na mogući dobitak. Zna se kako reagira ova dionica na dobre vijesti, upravo gledamo primjer. Mislim da ćemo početi gledati više razine nakon ove informacije vezano za poslovanje i nove poslove koji su pred vratima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

rizik nije zanemariv. rizik je vrlo ozbiljan.
radi toga je dionica pala sa 800 kn na 100 kn u kratkom roku.
ali taj pad sam po sebi nije umanjio stvarni rizik, nego samo očekivanja

New Report

Close