THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel netko skoro gledao, mozda vise nema blokade racuna?

Status blokade: (20.02.2018. 10:49):Nije blokiran
Podaci o žiro računima i preporuka poslovanja bit će ažurirana tijekom radnog dana..

Pozdrav!

Vrlo neozbiljna uprava. Njihovi interesi očito nisu sukladni sa interesima kompanije. Da vjeruju u budućnost i firmu bili bi br. 1 transparentni i br. 2 zatražili bi PSN. Ovako je jako teško.

Ima li netko ideju koliko bi Lex Agrokor Tehnici mogao donijeti povrata duga?

Znači nisu u blokadi?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ode ovo u pikcu materinu.

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/532195/zaustavljena-gradnja-39westgatea39-dugovi-se-popeli-na-gotovo-12-milijuna-kuna-sto-ce-se-dogoditi-s-velebnim-splitskim-tornjem

Blokade kod THNK su kao žmigavac +/-/+/-
Samo opasno je da jedna od tih koja dođe i ostane.

Ignore: KressoM, delux

Nadam se da nema puno onih koji su pali na Migrine priče i natpise po portalima o građevinskom boomu jer taj boom se nažalost na firme na burzi odražava samo u promilima…


za sada promil i ali…

ima više onih koji su uknjižili na istome ogromne oportune gubitke,teško mi se oteti dojmu da to nosi i svoje posljedice. a sada su predvodnici realnog pesimizma.
dobrodošli u klub onih kojima su drugi krivi za vlastite odluke.
s kojim pravom podcijenjujete druge insinuirajući da su nešto jer netko nešto?
dali vi padate na tuđe priče?
nikad nisam niti ću pozivati na kupnju prodaju ali DA iznosim argumente zašto sam nešto…
svi mi griješimo,i ovdje će vrijeme tek presuditi baš kako je to i u prošlosti radilo.
kada vidim koliko vas ima i koliko ste aktivni jedan mi se scenarij čini izglednijim.
živi bili…

p.s.
ovdje sam osim značajne količine afirmativnog napisao i značajne količine kritičkog(izvadit ću ja ako je problem naći) a to što vi pojedinci vadite što vam treba pa to interpretirate…
nebi li prikazali što da je moja beznačajna malenkost što?
beznačajna?
pa smiješni ste više sa tim nepotrebnim trošenjem vremena u pokušajem čega?
možda olakšati sebi dušu za ogromne oportune gubitke?
ako će pomoći neka bude tako,zabavno je ali nije plodonosno i zatrpava nepotrebno teme.
bilo bi mudrije fokusirati se na neke druge stvari.
moždgriješim,nebi bilo…


jači nalog na 25 kn. teško da ce dotle ići danas

kolega barikb je postavio nalog?
ima svoj target
pa da vidimo

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Tko je kupio na 200 i prodao na 800 zaradio je.
Tko je kupio na 800 i prodao na 100 izgubio je.
i to je sukus onog što tvrdi kolega migra. Ništa drugo.
Ali cijelo to vrijeme, i za vrijeme rasta i za vrijeme pada, firma je vrijedila isto, nula.
Ili možda tek neznatno više, bez obzira na book koji je ionako friziran.
Svi poslovni i likvidnosni pokazatelji su iz kvartala u kvartal sve gori i cijela štorija ovdje se svodi na nadanje da će doći točka preokreta. Ništa, ali ama baš ništa ne ukazuje na to.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Lijepo se istovaruju po kupnji.Ovaj sa 300kom ko fol izigrava kupnju.ispod blokade je.
I onda s par komada lupaju po prodaji.
No no

serisav@
nebi se složio da je to”nula” ništa” jer sve javno dostupno upučuje na suprotno.
baš to vidim kao” kamen spoticanja” radi kojeg je ovo jedna od najpopularnijih tem ako ne i …
u prošlosti su često takve situacije ….
time will tell
imamo i jako dobrih primjera na brodarima,turizmu a gle čuda i ovdje je igra u nekretninama,ne “prodaje” se ovdje za sada prioritetno biznis,očekujem da će doći i za to vrijeme.
ovdje poslovanje na nuli a bilo bi da nije bilo todomora znači veliku policu osiguranja u nekretninama.
zagreb,prvi red do mora….
agrokor nije gubitak več rezervirani gubitak a razlika je ogromna ako netko želi gledati realno.
ZTB je takožer rezerviran a kaže Sirovec da postoje i protužba,znam zašto i teško da nije utemeljena.
sopnica jelkovec je dno dna odrađenog posla u povijesti gradnje zahvaljujući ZTB.
sigurno će tehnika imati jake protu argumente.
suđenje je tek na prvom stupnju a di je kraj?
očito dobrodošlo za neke igre ali….

p.s.
svatko će sam po svojem izboru odlučiti i snositi posljedice
oni koji baš moraju jer ne mogu drugačije će u drugima tražiti krivce za ono što jesu ili nisu.
tako je bilo ,tako će biti jer očekivati drugačije bilo bi puno previše od zrelih,odraslih…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

TEHNIKA d.d. Zagreb, Ulica grada Vukovara 274, OIB:73037001250, izdavatelj redovnih dionica
oznake THNK-R-A, izjavljuje da ne postoje nove okolnosti, niti činjenice, koje utječu ili bi mogle
utjecati na cijenu financijskog instrumenta uvrštenog na ureñeno tržište Zagrebačke burze, a
koje nisu, kao informacije, ranije dostavljene Burzi.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/TbmdkXZxdmuPYblkHbzZFA==.pdf

Blokade više nema… ovi izjavljuju da se ništa posebnog nije desilo… a opet prodaja je konstantna i ovaj puta se 100 kn jedva drži. Kupiti ili ne pitanje je sad…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close