THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Točno to. Ni ja ne vidim razlog da se itko zalijeće na 140 kn ali isto tako ne vidim razlog da se netko zalijeće na 100 kn po bidu ali uvijek se netko nađe. Meni pašu svi smjerovi, samo mi ne pašu čudnovati kljunaši, stožer za obranu digniteta altruista i njima slični.

koja je ovdje razlika u cijeni dionice 100 kn i 140 kn u pokazateljima i valuaciji?

Razlika je u 40% debljem novčaniku. Valuacije me ne zanimaju… bar ne na kad je trenutno ovakvo stanje na burzi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da, to je najbolje. Ili je najbolje manje teoretizitrati a više se fokusirati na trgovinu i kretanje cijene u bilo kojem pravcu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kako objašnjavate rečenicu:”A mi dizemo 10%po 10% samo se vi čudite.”
Pa na istoj stranici foruma napišete:”Trenutno nemam THNK”
Molio bi vas pojašnjenje napisanog


Kako objašnjavate rečenicu:"A mi dizemo 10%po 10% samo se vi čudite."
Pa na istoj stranici foruma napišete:"Trenutno nemam THNK"
Molio bi vas pojašnjenje napisanog

oprosti ali nisi baš bistar jel da? Kako objašnjavaš 100-110, 100-110??? Jel to zarada 10%? A trenutno nemam THNK znači da sam prodao ali gle čuda ne drukam na pad! Jel tebi i vama sličnima išta jasno? Bokte mazo :)))

使用を信頼し、あなた自身の能力の

evo u slobodnoj clanak da je tehnika podnjela prijedlog sudu za upis privremene mjere upisa u vlasnicki list radi neisplacene trazbine od 11.8 mil kuna na osnovu izvrsenih radova na westgate

Ignore : renči

Evo ga bid na 116. Kako li se osjeća onaj od jutros da mi je znat.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

na tportalu.hr clanak da je Zagorje tbeton nedavno blokiralo tehniku za 50.milijuna kn. je li netko zna jesu li bile place?

Nazovi tetu tajnicu pa možeš pitati. http://www.tehnika.hr/index.php/kontakt/

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Prije nekih mjesec dana

ivana7
– od rizičnih dionica samo malo THNK.
– kupim samo malo, pa još malo i još malo pa ovaj rast i THNK mi se ugura u jače pozicije portfelja.
– ohrabrena dobrim rezultatima na THNK ušla sam prvi put u životu u INGR već i tamo u malom plusu.

– evo vidite, a gospon Tigrus može i izračunati koliko bolji prinos sam ostvarila od njegovih belosvetskih favorita.

– I love this game.
Pozdrav !

da rade telefoni je dobar znak. to što se uprava nije očitovala o blokadi nego iz medija saznajemo da je zagorje blokiralo za velik iznos baš i ne.

jeli to spin da su bili blokirani sa 50 milijuna ili od neke tržnice. što je prava istina? zanimljivo da uprava šuti i dalje o blokadi. očito su procjenili da je šutnja najbolja za njih osobno

New Report

Close