THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/THNK-fin2017-1Y-NotREV-K-HR.xls

Divota za vidjeti…….:(

Iskoristite dok jos ima bida……..

Najbolje od svega što se do jučer moglo kupiti po 160 i danas sve do sada izaci na barem 170 sa Bogovskom zaradom…….s obzirom na novonastale okolnosti……

buuuuuuuuuuuuuuuuuuum

Dakle, oni iz fonda ipak nisu bili tako bedaki , sanali su daleko priej od nas kakvo izvješće bude – bude buuuuum.

Nastranu rezervacije, to je agrokor, ali oni nemaju ni bruto ni ebitda marzu pozitivno, tehnika je stroj koji prijede 100 km, a potrosi 20 litara benze. svaka čast, vrlo učinkovito spaljivanje para , trbali bi premjestiti sjedište u kutinu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

katastrofa, što “pametnoga” imaju migra i posejdon reći na ovo??? :-(((
http://zse.hr/userdocsimages/financ/THNK-fin2017-1Y-NotREV-K-HR.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A što je najbolje moglo se izaći na 170 bez pol frke jos do prije 10-tak minuta…….

Strava od burze, zaista……….

Imovina se smanjuje dugovi rastu.
Ako se ne promijeni trend ide u PSN roku od godinu ili manje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pod kojim se uvjetima i po kojoj cijeni može uopće van odavde ?

ovo sam napisao prije 2 dana.

meni ovo trgovanje ne izgleda ni toliko loše kao što je loše
poslovanje. bida još uvijek ima.


Bilanca nije losa osim dijela tekuce likvidnosti koje je trenutno najbitnije, propadale su i firme s boljom bilancom kada su se nasle s problemom likvidnosti, tako da zasigurno treba bit na oprezu, zvonimir sigurno nije u blokadi zato sta je bilanca super u tom dijelu.

Bilanca je kriminalna….poslovanje je loše, CEO je vječiti optimist, a ispunio je 75% plana, al sve će to biti bolje u 2018:)


A što je najbolje moglo se izaći na 170 bez pol frke jos do prije 10-tak minuta…….

Strava od burze, zaista……….

po meni je to jedina komparativna prednost ove burze.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pogledajte malo bolje FI pa zaključite na temelju čega je iskazan gubitak.

Je li u pitanju poslovanje ili možda rezervacije….

Pametnome dosta.

I prestanite kmečati neprestano!

La vita e bella!

New Report

Close