THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vecina radnika je srednje zivotne dobi i nisu skloni seljakanju po Evropi istina ima problema ali do sada ako su i kasnile uvijek su isplacivane a marze ce same po sebi gore jer kad se krene sa peljescom otvoriti ce se rupa htjeli mi to priznati lil ne

a sem toga Thnk ima i Esop


pare su vracene i biti ce prikazano kroz Ridig to vam ja garantiram

Vracanje para ili bilo kakvo primanje para se ne registrira kroz RDIG vec kroz novcani tok, posljedicno bilancu to bi trebali znat.

Ignore : renči

na 180 kn per shere pruzimas rizik stecaja jer sa obvezama je tako bilo i prosle godine u ovo vrijeme pa je bila jeftina na 800 plus.Sad je perspektiva drukcija a i cijena pa 5 puta manja gdje su bili turisti 2011 godine nigdje ali su imali perspektivu tako i ovdje kupujes perspektivu da je za stecaj vec bi davno zavrsili u istom ali nisu

ja mislim da se tehnikom jako loše upravlja i držim fige da će preživjeti,
ali samo ovaj detalj da se prave blesavi i šute na blokadu žiro računa
je kap koja prelijeva čašu. moramo znati da je oko nas mala prepuna krokodila.
evo vam dionica Pevec, strašno potcjenjena pa opet ulaganje nije opravdalo rizik
a firma koja raste i ima visoku dobit. kada imate upravu koja gleda samo vlastite
interese obično loše završi za malog dioničara. slažem se da niža cijena umanjuje
rizik, to može biti dobro ili samo slaba utjeha. ovdje je i likvidnost nezavidna.

danas te svaka susa moze blokirati zaboravi platiti racun za struju evo ti blokada nitko se nepita sta je stime Tehnika izgubila koja je bila blokirana 1 dan a sta su pogubili dionicari ako istina pokaze po Fi da je to bio samo igrokaz

ne može te blokirati svaka šuša nego dobavljač za račune koji su
van roka dospjeća plaćanja. Ali u blokadu padaš samo kadu ti klizne zadnja
lipa sa računa. Idućom lipom si u blokadi.
kolega migra kaže da se prodali puno stanova po 2.500 ejra/m2
prije završetka, pa čime će ih završiti onda.
Možda je ovo dublji problem, jer u bilanci piše da su kratkoročne
obveze puno veće od potraživanja, a para nema. Di su ?
Kako je rješena blokada kreditom, pozajmicom, netko kupio stan pa uplatio na žiro.
Govorimo o firmi od 700 ljudi da je ostala bez kune na računu, ako tako mali igrač
blokira, što ako lavina krene banke, podizvođači, država.

Ne moze bit igrokaz ako je zvonimir blokiran to ne moze bit ocitije da su problemi s likvidnosti prisutni trenutno

Ignore : renči

nisu problemi likvidnosti, nego solventnosti.
razlika je velika

to ces vidjeti u srijedu kako rekoh bila je i Ingra blokirana pa kakve to veze ima osim sto su mali prosuli dionice sa 4.7 na 3.2 pa poklopili veliki iz topa 10 govorim o Ingri i gdje je danas cijena Ingre sto se blokade Tehnike tice recite vi meni kakve stete je ta blokada racuna napravila Tehnici ja cu vam pomoci nikakve apsolutne nikakve zaseo zato jer iu ovom trenutku da i dojde ponuda za kakvi ozbiljniji posao Tehnika nema sanse da ga pruzme dok se ne zavrse ovi postojeci od Westgate u Splitu,Merkur bolnice jos jednog hotela u splitu Svedske Alzira tj htjedoh reci zaposlenost Tehnike je u ovom trenutku 100 posto

Ima Tehnika rezervi iz dobiti revaloarizacijskih rezervi a i zgradu na ljepom mjestu u zagrebu i kojesta toga nesto je i u nekretninama neke su pod hipotekom ali brate Tk Tehnike je 34 mil kn pa Ingrin Tk koja je u predstecajnoj 60 mil kn

Zovite to solventnos , likvidnost blokada racuna ali jedna je cinjenica a to je da se desila tik pred Fi i to cim se spomenula blokada ode 3500 dionica iz ruku malih

New Report

Close