THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivane, što piše u sms-u?

Žalosno je da prvo na forumu doznaš informaciju da je blokiran račun!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

možda je odblokiran kad nisu poslali info na burzu

Kupio po 168, prodao po 163, strah je vrag. Neuspio trejd. Moglo bi ovo ipak gore. U nadi čekam niže od 163.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu
e jesi prosuo, po najnižoj 🙁

Opet je netko lijepo jeftino prošao,nemam nikakve rezerve za ući,baš šteta.

Provjerom na sms Tehnika vise nije u blokadi, medjutim u blokadi je Tehnika Zvonimir ocito je da imaju problema s likvidnosti trenutno, ja sam ipak svoju poziciju nesto regulirao s obzirom da sam u plusu treba mislit na ocuvanje kapitala jer blokade mogu izazvat domino efekt pa treba umanjit rizike.

Ignore : renči


možda je odblokiran kad nisu poslali info na burzu

ako nisu poslali obavijest za blokadu, zašto bi to napravili za deblokadu?

Znači nije u blokadi više?


@accountant

hebiga rizik posla, kupnja je nestajala 🙂 evo je već na 180. Ako nije u blokadi ode i na 200

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nemoguce da imaju problema s likvidnoscu…pa njihova bilanca je utvrda!

Tehnika je bila jucer blokirana danas nije, ali je tehnika zvonimir blokirana ocito je da imaju problem s likvidnosti koji naravno nije od jucer to smo znali i prije ovoga samo ocito je da sad malo stislo jer ocito da je neki dobavljac blikirao zvonimir pa je moguce da se sad to prelilo na tehniku

Ignore : renči

Ne vjerujem da ce odma na 200 jer trenutno je rizik malo povecan dok se ne rijesi situacija s zvonimirom i dok se ne smiri s ovim blokadama

Ignore : renči

New Report

Close