THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa novo……naša posla…..

Da smo na pravom uredjenom trzistu, netko bi gadno nastradao zbog toga……

Na Fininfo piše da im je račun blokiran…da ne trošite pare na poruke

Znači, kompletno trgovanje danas provedeno uz takvu cjenovno vrlo osjetljivu – neobjavljenu informaciju.
Netko je lijepo mogao istresti tisuće dionica uz lijepu premiju na temelju toga…….

I onda ti ulazi na ZSE bilo što osim burekdzijskih novaca…..

Definitivno nije lijepo i utjecat ce negativno na cijenu ali ovdje se i ne ulaze bez definiranih rizika s obzirom na prisutne rizike, iz prijasnjih iskustava ocekivanja moguce blokade su bila moguca jer se to vec dogadjalo u proslosti i s obzirom na probleme s likvidnosti bile su moguce negativne vijesti i problemi s placanjem sad ostaje da vidimo koji su razlozi blokade nadamo se da je kratkotrajno i da nije nista ozbiljno neki veliki iznosi sad da li se radi o parnickom postupku ili je netko blokirao iz drugih razloga ostaje da saznamo nadamo se iz sluzbenog dopisa sutra i brzo ce izvjesce pa cemo vidit kako stoje bilancine stavke.

Ignore : renči


Znači, kompletno trgovanje danas provedeno uz takvu cjenovno vrlo osjetljivu – neobjavljenu informaciju.
Netko je lijepo mogao istresti tisuće dionica uz lijepu premiju na temelju toga…….

I onda ti ulazi na ZSE bilo što osim burekdzijskih novaca…..

Mozda se blokada dogodila poslje radnog vremena, a netko je na ingri bio i spominjao da mogu tek objavit informaciju dan posli ?

Ignore : renči


Znači, kompletno trgovanje danas provedeno uz takvu cjenovno vrlo osjetljivu – neobjavljenu informaciju.
Netko je lijepo mogao istresti tisuće dionica uz lijepu premiju na temelju toga…….

I onda ti ulazi na ZSE bilo što osim burekdzijskih novaca…..

Vjerojatno od šoka nisu bili u stanju poslati na zse, što im je obveza obavijest….

Na žalost ipak su se neke riječi obistinile, o propadanju građevinske industrije u hrvata…
Pogotovo sada kada je konjuktura krenula uzlazno…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jutros, prema podacima sa poslovna.hr, uz tehniku samo je jedno povezano drustvo (TEHNIKA ZVONIMIR d.o.o.) u blokadi i to vec 12 dana.

Rastimo zajedno...

Ovo uopće nije loš znak, čitajte malo s razumijevanjem. Imali su dobar kvartal i to je saznao netko kome duguju pa je ovaj odmah aktivirao mjenicu da pokupi kajmak. Račun će se odblokirati ubrzo, tako da ću čekati na bidu…

Znači li to da Thnk ipak nije u blokadi, već samo ta Tehnika Zvonimir koja je već dva tjedna u blokadi??
Znamo da bi i morali objaviti to pod obvezno da je u blokadi, tako da je ovo možda samo navlakuša??

Za sve vas nesigurne, pošeljite oib Tehnike sms porukom na 818058

Dakle, 73037001250 na broj 818058 i sve ćete znati 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

nedavno me je jedan forumašna jednoj drugoj temi optužio da sam se “sakrio ispod kamena”
a od mojeg zadnjeg do njegovog komentara je prošlo niti 20 h a s obzirom da je moj zadnji komentar
na ovoj temi star po tim mjerilima velikih 19 dana da napišem par redaka.
thnk nisam nikad kupovao sa namjerom kratkoročnog ulaganja već sa namjerom da na dugoročnom ulaganju ostvarim za mene zadovoljavajući prinos.
do sada to nisam dočekao iako am imao priliku da sam htio na kraće odlično kapitalizirati, nije tajna zašto nisam.
ova dioonica je u zadnjih nekoliko godina mala značajnih cijenovnih kretanja u oba smjera.
ako se potvrde najnovije mat činjenice tada će se to izgledno opet dogoditi.
to bi značilo da se ostvarili neki rizici koji su bili opće poznati.
u većem dijelu podcrtavani od onih koji su propuštali prethodne prilike za pozicioniranje.
iako nisu bili jedini svjesni tih rizika,na temi sam pročitao i nemalo objektivnih osvrta i onih koji su dioničari i osobno sam ponekad upozoravao na te rizike ALI posljedice mogu ali i ne moraju imati značajnog utjecaja za krajnji scenarij tako da…
ako će diskonti biti za mene prihvatljivi iskoristit ću priliku za dokup
u skladu s time pokušat ću minimalizrati prisutnost na ovoj temi a posebice za vrijeme trgovanja.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Optužbe vamo-tamo, a umjesto da provjerite stvarnu blokadu na FINI, vi vjerujete ovdje nekolicini, kao da se ne radi o vašim novcima…

Ili je ipak mazohizam jer nakon uloženih tisuća kuna ne želimo dati par kuna za SMS poruku!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close