THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni je bitno da top 10 ne prodaje.
A zaguglajte malo imena pa ćete vidjet da su u top 10 sve ljudi koji su na najvišim funkcijama u Tehnici ili su bili.

Ne znam tko ovo rasprodaje ali mislim da ako već nije završio onda je pri kraju.

Istina, sitno sam se izložio ovoj dionici, pošto nije još sve najasnije kako će se riješiti situacija s Agrokorom ali mislim da je ovaj pad pretjeran.

Budućnost će pokazati da li sam u pravu.

Lp

http://zse.hr/default.aspx?id=80549

Tehnika d.d. – Obavijest o sklopljenom Ugovoru o izvođenju radova – ZABA Makarska

Tehnika je počela raditi sa većom maržom, samo mora dovršiti poslove sa već dogovorenom manjom maržom. Po meni Tehnika na ovoj cijeni je dobra kupnja, nije nagovor na kupnju.

slažem se , samo smo i ja i ti u manjini.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Prije prevelikog uzbuđenja oko dobivenog posla prolistajte malo danas objavljene tablice…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ne znam što se događa, ali gradilište na sv.Duhu zadnjih dana maltene prazno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Prije prevelikog uzbuđenja oko dobivenog posla prolistajte malo danas objavljene tablice…
[/quo

Link?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Na što su spali najbolje govori objavljeni sklopljeni ugovor.


Tehnika je počela raditi sa većom maržom, samo mora dovršiti poslove sa već dogovorenom manjom maržom. Po meni Tehnika na ovoj cijeni je dobra kupnja, nije nagovor na kupnju.

Apsolutno se slažem i potpisujem…..

Ono što sam ranije pisao,
1. problem su ljudski resursi .. nedostatak..radovi koje rade probijaju dinamičke planove
2. kooperanti koji desetljećima rade za thnk, imaju jako puno posla i imaju veću cijenu koju im daje tehnika
3. tko i zašto rasprodaje, fakat ne znam!
Zašto se cijena sa 800 (500) ruši očito je neki drugi problem, agrokorovi repovi, stečaj ili tko zna neka napiše.

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ovo što se dešava na tehnici zadnjih mjesec i pol već postaje zabrinjavajuće. nešto ne vjerujem da ovo se netko čisto tržišno iskrcava


Evo i mene od jučer ovdje.

Sitno al se broji.

Pozdrav Migri.

Lp

Prodao danas po 19x,xx

Znao sam da imaju velika potraživanja prema Agrokoru, ali nisam mislio da su baš tolika (više od 90M ako sam dobro brojao) i od tog iznosa im se oko 30M ne priznaje.

Želim puno srece svim dioničarima, ali meni je ovo prevelika izloženost Agrokoru.

Lp

@falco

1. AGROKOR D.D. – 15.978.923,34 – PREDMETNA PRIJAVA TRAžBINE SE OSPORAVA JER NE PROIZILAZI IZ POSLOVNIH KNJIGA
2. HOTELI ŽIVOGOŠĆE D.D. – 12.764.708,43 – PREDMETNO POTRAžIVANJE TEHNIKE NE POSTOJI U POSLOVNIM KNJIGAMA HOTELA ŽIVOGOšćE. ISTIčEMO DA SE U INTERNOM DOKUMENTU KOJI SADRžI PRIJAVLJENE TRAžBINE OčITOM OMAšKOM HOTELI ŽIVOGOšćE D.D. UMJESTO AGROKOR D.D. NESNOVANO NAVODE KAO DUžNIK VJEROVNIKA TEHNIKA D.D., šTO PROIZLAZI I IZ SAME PRIJAVE TRAžBINE. DODATNO, ISTIčEMO DA SMO U PRETHODNOM RAZDOBLJU POKUšAVALI ISPRAVITI OčITU POGREšKU.
3. KONZUM D.D. – 58.551.170,36 – UGOVORI O FINANCIJSKOM ZAJMU OD 1.3.2017. I OD 3.3.2017.,MJENICE,UGOVORI O USTUPU MJENIČNOG POTRAŽIVANJA TUZEMNI BROJ 101014.036 OD 1.3.2017.; TUZEMNI BROJ 101014.037 OD 3.3.2017.; TUZEMNI BROJ 101014.038 OD 3.3.2017. – TRAŽBINA SE OSPORAVA DJELOMIČNO ZA IZNOS (9.551.170,36 ) KOJI SE POTRAŽUJE PO OSNOVI SKLOPLJENOG PREDUGOVORA IZMEĐE HALJEVA I KONZUMA D.D. OD 06.10.2010. KOJI UGOVOR NIJE REALIZIRAN SKLAPANJEM GLAVNOG UGOVORA A ZA ISTO JE NASTUPILA I ZASTARA
4. PIK-VINKOVCI D.D. – 657.629,85 –
5. PROJEKTGRADNJA D.O.O. – 385.805,51
6. TERRA ARGENTA D.O.O. – 2.355.224,33 – UGOVOR O IZVOĐENJU RADOVA BR.29/14-T, UGOVOR O IZVOĐENJU RADOVA BR.91/12-T (OSNOVNI UGOVOR, I.ANEKS ,II.ANEKS, III.ANEKS, IV.ANEKS, V.ANEKS, VI.ANEKS , VII.ANEKS)
7. VUKOVARSKI POLJOPRIVREDNO INDUSTRIJSKI KOMBINAT D.D. – 672.129,37

Kako se ono kaže, pametnome dosta?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close