THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema novih značajnijih mat činjenica ali ima značajnog pada cijene i više kolega koje mi se obratilo na private sa pitanjem dali sam podao?
1.nisam,ako bi eventualno nekad prodao to ću i javno napisati,nikad nije bilo tajni s moje strane i neće ih niti biti
2.dokupljivao sam zadnjih dana,uključujući i danas po 200
zašto?
radi svega ranije izrečenog + jer nema novih mat činjenica koje bi opravdavale značajan pad cijene.
kako to neki zlonamjerno insinuiraju bez dokaza,bez razloga,vjerojatno potaknuti svojim osobnim razlozima ,frustracijama gubitcima na ledu i sličnim ulaganjima
svi mi griješimo ponekad ali dok ne dobijem dokaze za to neću to prihvatiti.
pad cijene za mene nije dokaz jer sam se toga od 2003 do danas nagledao u velikim koičinama.
pa i na thnk u 2015.
rezultati poslovanja su bolji nego 2016 i izgledan je nastavak tog trenda.
meni dovoljno da preuzimam ovaj omjet pot rizik-pot dobit.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

zna li se konačno tko rasprodaje dionice THNK i zašto?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

gledajući graf, thnk je vrlo blizu 3 g. dna .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ja malo uletio , pa što bude.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

trenutno smo na razinama zadnjeg velikog dna iz 3/2016, 200 kn. ako ne bude nekakvih poremećaja tj jako loših vijesti ovo bi također moglo biti dno. na temi tehnička analiza govori se o kraju korekcije u rastućem trendu crobexa, pa ako se to ostvari i okrene sentiment tržišta, mogla bi i thnk u skladu s tržištem – u vis.

–samo moje mišljenje, bez nagovora na kupnju!

Evo ide i ispod 200 kn.
U zadnja 3 dana + danas prodano je preko 3000 komada Tehnike, što znači da netko veći izlazi. Tko i zašto?

Ignore: KressoM, delux

avax 10
izgleda da nije iz top ten,ali možda zna nešta šta mi neznamo,nedaj bože


avax 10
izgleda da nije iz top ten,ali možda zna nešta šta mi neznamo,nedaj bože

Nije rečeno jer zadnji ima 2569 komada, a da je on prodavao zadnja 3 dana to se još ne bi vidjelo jer su količine bile manje od toga. Danas na večer ili sutra trebalo bi biti jasnije tko rasprodaje

Ignore: KressoM, delux


Evo ide i ispod 200 kn.
U zadnja 3 dana + danas prodano je preko 3000 komada Tehnike, što znači da netko veći izlazi. Tko i zašto?

u zadnja 3 dana + danas kupoprodano

zašto bi to značilo da netko izlazi? zašto bi to značilo da je veći?

nije li moguća dogovorna transakcija radi rušenja cijene? nisam pitao u vezi legalnosti nego mogućnosti?

dakle neznamo još ništa, a vi kolega imate neke zaključke bez osnove

slijedi nam precesija

osim toga ako vam je baš jako bitno tko prodaje tko kupuje to ćete lako saznati i koštati će vas par sto kuna

pola danas, pola za koji dan

slijedi nam precesija

Evo i mene od jučer ovdje.

Sitno al se broji.

Pozdrav Migri.

Lp


Evo ide i ispod 200 kn.
U zadnja 3 dana + danas prodano je preko 3000 komada Tehnike, što znači da netko veći izlazi. Tko i zašto?

Možda je Migra progledao? 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close