THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SAVJETUJEM i stranicu 7 pročitati
“Usredotočiti se na bitno”

Postanite Eu-robovi

pogledam burzu i u cudu, odem na zse i nema nikakvih obavijesti, dodjem vamo i vidim objavili bilten. ova burza je stvarno smijesna, bez razloga ode 50% dolje, danas 20% gore, i sada ce svi vikati kako je podcijenjeno . uh..

Valjda je padala zbog straha da će ju srušiti indeksni fondovi, ili su ju čak i oni srušili. Mada, nije bila srušena na baš velikim prometima. Sada kreće normalni oporavak nakon pada. Tako to bude. Uobičajeno, i ništa čudno. U svakom slučaju, tko se odvažio kupovati ju na ispod 380 kuna dobro je bio napravio.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Rast na većem prometu treba još više veseliti. Samo prolazno ili trend?

I kaj sad … malo odmora pa onda opet rast? Ili možda pad?
Ko će ga znat’?
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Zdravo škvadro! Evo i mene malo ovdje.
Uletio sam s nekom sićom, ponukan niskim P/B i poslovanjem koje se vrti oko nule zadnjih nekoliko godina, što za stanje na ovoj našoj ZSE nažalost predstavlja vrlo dobar rezultat.
Nadam se da recentni porast cijene sugerira trend, iako nisam baš pretjerano siguran. Ipak, potencijalna dobit izgleda veća od potencijalnog gubitka.

Pozdrav svima!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

a nista ekipa samo da vas pozdravim ja opet u tehnici nekako mi jeftino ovo

ovakve stvari čekamo [emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]
novi posao: hotel Orlando Dubrovnik + vila Borovka Srebreno

http://www.zse.hr/default.aspx?id=50195

to je to samo da krene gradnja na obali a ja cekam jos jedan veliki posao mozda najveci ove godine

ono kad sam si kupovao tehniku prosli tjedan gledam ko je tu lud smanjili dug za 90 posto prosle godine bvps 1666.00kn kesa po dionici 1620.00 6godina recesije pa ako cemo i ovu u recesiju sljedecu necomo a burza reagira bar donekle unaprijed pa jos nakon Orlanda ide vijesti i to dobrih a cijena po meni za nesto sto nikad nije trebalo biti tu gdje je cisti dar na 390 kn

ugovor sklopljen 10.02.2014 objavljuje se 08.04.2014, izgleda priprema za kvartalno izvješće [emo_zacudjen]

što smo tajnoviti, još jedan 22.02

New Report

Close