THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel to netko morao izaci van samo zato što dionica ispada iz Crobexa….i usput srušio cijenu 30-ak posto…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Cijena je zadnjih dana rušena na mizernim prometima, što znači da tako može i gore. Dionice nije prodavao nikakav indexni fond ili fondovi nego mali ulagači, vjerojatno iz straha da će ih fondovi preplaviti na tržištu.
Već neko vrijeme pratim dionice koje ulaze i izlaze iz Crobexa i primijetio sam da to i nema baš nekog značajnijeg odjeka na cijenu dionice na burzi. Po logici stvari bi trebalo imati, ali nema. Strah ovih koji su zadnjih dana izlazili prilika je za one koji misle ući. Firma nije u nikakvoj panici niti u dubiozama, tako da …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=THNK-R-A

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Cijena je zadnjih dana rušena na mizernim prometima, što znači da tako može i gore.

cini mi se da je na tehnici uvijek bilo tako, s malim prometima znacajno raste ali i pada, doduse ovako nisko ipak ne. mozda netko samo prebacuje i usput skuplja, mozda nas ceka neko preuzimanje. meni bi odgovaralo da ostane ovako jos neko vrijeme dok ne skupim nesto para…vidjet cemo sta ce biti. u portfelj ne zelim ni gledati jer mi se manta od gubitka [emo_vrtimise]

Rušenje sa 40 tisuća kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Mislim da je na Tehnici rušenje na svim poljima.
Po Tehnici lete otkazi na veliko.
Ne piše nam se dobro.

Makar sada Tehnika ulazi na gradilište Kauland-Jaska.
Pitanje koliko su spustili cijenu radova

Pozzzz

Evo već bida na 370 kuna. Koga je poklopilo ispod 370 kuna (mene) već je u plusu.
Naprosto zato što nema razloga za ovakav pad. Onaj tko je danas prodao može se početi češati iza uha.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

…no od dionice i od firme…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ovo stranje s dionicom imamo zahvaliti mjihovim brokerima…..

Bravo, dečki…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolko toga “indeksni” ima još za iskipat … zna li itko?[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Na web stranici:

Vaš link …

(list Tehnika od siječnja/veljače 2014. godine, str. 1) imate zanimljiv članak pod naslovom “Konkurentnost građevinskih tvrtki malih zemalja”. Pročitajte pa će vam biti jasnije zašto je cijena dionice tu gdje je (nije to samo zbog fondova). Problem je strukturne prirode i neće biti lako rješiv u kratkom vremenu.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Novi sastav CROBEXA je od ponedjeljka tako da je moguce da ce kipati danas i sutra…

…ili uopce nece, ako su iskipali sto su mislili…

New Report

Close