THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tehnika 20.12.2013 521 kn tehnika07.01.2014 569 kn tehnika 20.02.2014 kn

da li znate da tehnika ima za 2014 ugovoreno 330 mil kn prijelaznih radova,to su ugovori koji se dovršavaju i naplačuju u 2014,a ugovoreni su i započeti u 2013.Pa ako još pridodamo zadnji ugovor za 7000 kvadrata za koje nije navedena cifra,ali vjerovatno je oko 70 milj kn to je oko 400 milja kn za 2014.Ne čini mi se loše.

ha,ha,ha malo pohvališ dionicu i kreator igre ti odmah jeftino malo istrese.Hvala.Sada sam siguran da je ovo best bay dionica za iduća dva mjeseca.

hm, nista ne dogadja, prije pola godina prvih 50 je drzalo nekih 62%, sada je 66%, jedan iz drugih 10 je izlazio, ali zato se pojavilo novih par vecih igraca. Tih drugi 10 je i inace najzanimljivije pratiti. Ostalo, prodaju manji i spekulanti koji se pojave pa nestanu i cini mi se da su oni najveci razlog trenutnom kretanju cijene, po 50 dionica manje i eto nas svaki dan sve nize, a uz pokoji +/- nekog fonda koji nesto glumata eto nas tu gdje jesmo. Cekamo izvjestaje…

Ni jedan građevinar nije pao kao Tehnika sa 840 na 478 u godinu dana.
Zašto je tome tako?

Zato što su ostali to odradili ….ranije[emo_smijesak][emo_smijesak]

u petak će biti zacrtan smjer za dalje

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

dobar je izvještaj ,bar meni

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

+1.000.562,00 kn

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

nakon razočaravajućeg 3q ovo je još i neočekivano dobar završetak godine[emo_palacg]
nek se i u 1q nastavi taj trend i ovih 500 kn će biti dno dna nakon kojeg možemo stabilno prema gore u novi ciklus [emo_namigusa]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

izvjesce prosle godine je bilo iscrpnije, mogli su tako i ove godine pa bi bilo mnogo jasnije. al ok, iskreno nakon onog iz treceg kvartala nisam uopce bio siguran sto da ocekujem. ako im je ovo bila najteza godina kako kazu i pri tome imali malu dobit, smanjili kratkorocna dugovanja prema bankama, smanjili potrazivanja od kupaca itd. onda sam zadovoljan. svi su govorili o velikoj zaduzenosti za razliku od hidre, a eno je, gubitak, smanjenje prihoda, nema novih poslova itd. pa sta im onda to vrijedi. ovdje imamo povecanje prihoda vec nekoliko godina i cini mi se da to moze dati neku garanciju da se dobro prolazi kroz krizu. ove godine mozemo ocekivati prve vece prihode od jpp iz koprivnice i zagreba. nije mi jedino jasno kretanje na burzi, je li u pitanju da nema novaca za bilo kakvo trgovanje sto je opcenito lose za cijelo trziste, je li u pitanju strah od ulaganja u ovaj sektor ili je nesto trece sto ne vidim. dajte mi onda recite, nemojte samo davati palac dolje ili gore…

zapravo kad malo bolje razmislim vjerojatno je da vecinu prodaje obavljaju radnici, jer svi ostali su je kupili po mnogo vecoj cijeni. s druge strane vecina ovo moze samo gledati, oni koji imaju vjerojatno cekaju da netko prvi potegne pa da budu sigurni da treba kupovati… opet cekamo…

New Report

Close