THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo netko kupio 18 kom. Ihaaaa [emo_smijeh]

joj samo da slučajno ne dobiju i ostatak posla od još300 milja jer onda odošmo na 400kn

što je sad ovo ,netko diže cijenu Sigurno nije pročitao da je tehnika dobila posao od 30 milja

Očigledno da THNK nema prostora za rast, ovo je bio čin očajnika.

Sad iako dobiu cjelu IKEU nevjerujem da će cijena preć 700 kn!!!

Razlog vidim, iako nisu povezani u sektoru graditeljstva, IGH pao 100 %, VDKT 30 %, DLAKV 100%….unazad nekoliko mjeseci….dok je TEHNIKA isto pala al u iščekivanju posla taj pad je bio blaži…

Jedino HDEL gdje je ušao-ulazi XY ulagač, doduše sa vrlo dobrim rezultatima cijena zadržala gotovo nepromjenjeno…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koji naivac sad kupuje Tehniku? Pa za dva tjedna smo u EU a onda slijedi uragan [emo_smijeh]

Da… na ZSE su definitivno IN dionice firmi u PSN, a OUT su dionice firmi koje posluju u skladu sa zakonom, podmiruju sve obveze prema državi, vjerovnicima i dr., čuvaju radna mjesta, sklapaju nove poslove, ostvaruju kakve-takve prihode (pa makar i pozitivnu nulu), i uspjevaju opstati na tržištu u uvjetima recesije petu godinu za redom. Dakle to je činjenica koja najviše govori o stanju ovoga društva… [emo_palacd]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Koji naivac sad kupuje Tehniku? Pa za dva tjedna smo u EU a onda slijedi uragan [emo_smijeh]

Uragan iskrcavanja i bježanja iz gotovo svih građevinra i Diokija.[emo_ljut]


Razlog vidim, iako nisu povezani u sektoru graditeljstva, IGH pao 100 %, VDKT 30 %, DLAKV 100%….unazad nekoliko mjeseci….dok je TEHNIKA isto pala al u iščekivanju posla taj pad je bio blaži…

istina, ali vijadukt je dio dosegnuo book value pa je i zasluzio da se malo spusti. dlkv i igh su zasluzili da padnu i vise. hdel stagnira a poslove ima samo u buducnosti. mi imamo posla danas ali: ekipa je ocito vec otpisala svih 46 mil potrazivanja od dalekovoda, a ne samo onih 10 mil koji ce zavrsiti pretvaranjem u udjele. Koliko vidim po postovima na drugim gradjevinarima ljudi stvarno vjeruju da eu donosi smrt. trebat ce neko vrijeme da taj strah nestane, a onda cemo im prodavati malo skuplje. S tim eu strasilom su me prosle godine uvjeravali i za zvijezdu pa sam im prodao kad je cijena porasla, ali nacekao sam se.


Očigledno da THNK nema prostora za rast, ovo je bio čin očajnika.

Sad iako dobiu cjelu IKEU nevjerujem da će cijena preć 700 kn!!!

Razlog vidim, iako nisu povezani u sektoru graditeljstva, IGH pao 100 %, VDKT 30 %, DLAKV 100%….unazad nekoliko mjeseci….dok je TEHNIKA isto pala al u iščekivanju posla taj pad je bio blaži…

Jedino HDEL gdje je ušao-ulazi XY ulagač, doduše sa vrlo dobrim rezultatima cijena zadržala gotovo nepromjenjeno…

Ali ima velikog prostora za pad.


što je sad ovo ,netko diže cijenu Sigurno nije pročitao da je tehnika dobila posao od 30 milja

koje dizanje? Ono kaj je prošlo par komada po 660kn?
Ta sam se zabunil pa umjesto prodaje sam stavil na kupnju i …zahebo se.
Eto!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Betonirate Vi šta …ili ništa ??? Gdje su ti stupovi za IKEU- i gdje
je taj najtječaj za glavnog izvođača…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad kad je IGH zaronio skoro 10 posto vjerovatno je red na Tehniku ipak su to dvije najsličnije firme.

New Report

Close