THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma nisam bijesan, samo malo istrazujem i postavljam pitanja u nadi da netko zna nesto vise.
radovi na supernovi su ocito pokrenuti krajem 2012 iako je koliko vidim kompleks sada tri puta manji od onog planiranog 2010. godine.
Isto tako od sredine 2012. su ponovno poceli stizati prihodi iz Alzira.
Jesu li se pokrenule i ostale ugovorene investicije ne znam, no ne vjerujem u pricu oko gomile neprodanih stanova.
Da su u dovoljno dobroj poziciji govori i to sto ulaze u vlastite investicije koje ce im se isplacivati u ratama sljedecih 10 godina (javno-privatno partnerstvo sa Zagrebom oko skola i vrtica).
imamo neobicno ponasanje kapitalnog fonda koji izlazi iz tehnike i cini mi se istovremeno kupuje korf na ovim cijenama od xy-a (je li to pametno ponasnaje tog fonda ne bih komentirao).
no, isto tako nije tocno da veliki ne kupuju jer je erste skrbnicki kupio 2000 komada, iako ocito ne preko burze (mozda kupuje xy, ha ha).
ostaje samo da cekam …

Draga naša Upravo …pa lijepo ste se opernatili …1000….900…800 komada ….kad se dijeli ..dijeli se ….a mi bumo trošili lovicu po burzi ha ? …pa i bumo vas okrenuli par puta godišnje po 10-15 % i nama dosta ….

..Kriminalno izvlačenje novaca, sad kad bi trebalo objaviti pozitivnije
rezultate……
Trebali su biti pozitivni već u šestomjesečnom izvješću, ali- kako su u telefonskom razgovoru rekli…… sad će JOŠ biti tako…., aludirajući
– da JOŠ NEĆE ISTICATI pozitivne stvari , kako bi se na vrijeme
opskrbili vrijednim dionicama tvrtke !!! Sad je 5 minuta do 12.00….
Više ne mogu skrivati poslovne rezultate…..

Ja bi ih sve preispitala u USKOKU ! Da objasne- ovo izvlačenje novca,
da se pronađu skrivene dionice ERSTE SKRBNIČKOG RAČUNA, koji je
skidao dionice cijele 2012. godine i očito ih negdje deponirao na vrijeme…..!

Muk i tišina trajali su cijelu godinu, izbjegavali su istupe, micali se
iz svakog obrazloženja pred dioničarima…..

Ali, predugo sam u poslu, previše poznajem ljude, i analiza ponašanja
MOJA JE PROFESIJA…Toliko o lopovluku na ovoj dionici koji trpimo
cijele godine 2012…….i mene nisu mogli prevariti !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami nemoj se sekirati, tvoj potpis nije u skladu sa tvojim pisanjem po forumu. Razlmisli o tome.

ambijent…moje pisanje je odraz mog mišljenja.Nije pozitivno za ovu Upravu,
i ne želim cifrati fraze, nego reći što jest.
Ako se bilo tko uvrijedio,neka napište kontra argument.Vjernost dionici , tokom
proteklih godina- daje mi pravo-za iskrenu reakciju.Da bar nije tako-i da su
barem izvukli novce za sebe iz Tehnike, nakon što su se pobrinuli za poslovanje
firme, nitko im ništa ne bi rekao.Radi se o dioničkom društvu, a ne privatnoj
firmi, sa uloženim isključivim -privatnim kapitalom.

Ne razumijem što želiš reći, oko potpisa…kojeg, čijeg i kakve veze bi to imalo
s mojim pisanjem na forumu. Trebam napisati lirsku pjesmu o Tehnici i ponašanju
Uprave..ili moralnu prodiku . Jesam.Točno koliko zaslužuju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gospodo, Tehnika je prikazala gubitak u 9.mjesečnom izvješću. Otkud pravo
Upravi da se na bilo koji način – nagrađuje??? Isplatom dionica, društvu su
prouzročili još veću štetu i gubitak, jer su potrošili novac koji dioničko društvo treba za obrtna sredstva..ili drugo…
FIRMA JE U GUBITKU !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami kad je bal nek bude maskembal;) biće bidni nemaju za režiju ,putovanje pa im se uprava smilovala

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

..neće preko mene-garant-kad će si dizati cijenu…kupit će po mojim uvjetima!
Dosta mi je !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Opet je Kapitalni fond izlazio.

Tehnika je svojedobno bila na 13.000 kn. I tada je Kapitalni fond imao dionice Tehnike.
Tada su fond menađeri istog fonda vidjeli perspektivu u toj dionici i čuvali su iste, čak i nadokupljivali.
Međutim cijena je pala za 93,5% na 850 kn i sad to više nije perspektivno i sad se prodaje. Ljudi moji radi se o našim mirovinama. Tamo sjede ljudi koje baš briga za to. Ili jednostavno ne znaju. Taman u vrijeme kad svijet već dobrano izlazi iz krize i indexi su blizu razina iz 2007-e.
Najniža cijena Tehnike je bila 670 kn..i do 850 ona je rasla za 27%.

S druge strane s tim novcima kupuju KORF. Korf je bio na 22 kn. Oni su se sad sjetili isti kupovati kad je narastao na 129 kn ili za 486%.
Kakvi igrači…

A tko zna, mozda ce opet kupovati Tehniku na nekoliko tisuca kuna. 🙂

Ovo je idealna prilika ako netko zeli uci s vecom kolicinom.

Katastrofa.

Uvjereni smo bili – da će ti fondovi biti na dobrobit kompanija s perspektivom
za zapošljavanje , stvaranje prihoda za Proračun i ostalo…..

Jedino opravdanje za BIJEG IZ OVE DIONICE, bila bi saznanja / informacije/ o tajnom preuzimanju tvrtke Tehnika…..koje bi oni,/ obzirom na vlasništvo /
mogli imati…….i što bi , kao i kod Dalekovoda…… lako moglo biti moguće.

No, mali dioničari će to sigurno- posljednji saznati….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Opet je Kapitalni fond izlazio.

Tehnika je svojedobno bila na 13.000 kn. I tada je Kapitalni fond imao dionice Tehnike.
Tada su fond menađeri istog fonda vidjeli perspektivu u toj dionici i čuvali su iste, čak i nadokupljivali.
Međutim cijena je pala za 93,5% na 850 kn i sad to više nije perspektivno i sad se prodaje. Ljudi moji radi se o našim mirovinama. Tamo sjede ljudi koje baš briga za to. Ili jednostavno ne znaju. Taman u vrijeme kad svijet već dobrano izlazi iz krize i indexi su blizu razina iz 2007-e.
Najniža cijena Tehnike je bila 670 kn..i do 850 ona je rasla za 27%.

S druge strane s tim novcima kupuju KORF. Korf je bio na 22 kn. Oni su se sad sjetili isti kupovati kad je narastao na 129 kn ili za 486%.
Kakvi igrači…

No, ovo je sve skupa vrlo lijepa prilika za skupljanje.Jer neće to još dugo biti na ovim razinama.

Danas nadokupio!!!

New Report

Close