THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najviše od svega ovo će dignuti Tehniku…

Karakaš: POS plus bio bi od pomoći građevinskoj industriji

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

” Prvo treba prodati nove, nekorištene stanove da bi se mogli graditi novi, kaže Zdenko Karakaš.

POS plus bio bi od pomoći građevinskoj industriji jer prvo treba prodati nove, nekorištene stanove da bi se mogli graditi novi, kaže Zdenko Karakaš.

Eventualni budući novi zamah stanogradnje, po njegovim je riječima, velika prilika za hrvatsko gospodarstvo, koje u novi stan može ugraditi i do 97 posto domaćih komponenti. ”

– otkud lova za tolke stanove koji su građeni stranim kapitalom??? opet se pogoduje stranom kapitalu i bankama koje su bez reda i nacionalne politike uložile u stanove koje sad nemaju kome prodat

– nakon svega, nakon kaj hrvati otkupe nekorištene stanove stranih banaka i nakon kratkoročnog upošljavanja šake hrv. građevinica i izgradnje novih stanova u koje će ugraditi 97 % domaćih komponenti (što je jako, jako upitno), hrvati će uz pos dizati kredite u stranim bankama koje će opet pobrati vrhnje

– opcija su samo strana tržišta koja imaju lovu ! Međutim, zbog stanja u svijetu, navedena strana tržišta mogu birati kvalitetu i cijenu…hoće li hrvati uspjeti konkurirati..? !

... otišli su bikovi uzalud ...


Pa kaj se bunite …imate savršenu priliku za skupljanje …a kad se posao dobije ..:-)

slažem se, i meni je ovo zapalo za oči, sutra ću vam malo pomoći na bidu 830-850 s 150kom kupnje pa što mi uleti

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Najviše od svega ovo će dignuti Tehniku…

Karakaš: POS plus bio bi od pomoći građevinskoj industriji


možeš misliti…POS stanovi prodavat će se po samo 1100 EUR što će oboriti cijenu ostalim stanovima koji čekaju prodaju, kao i novim stanovima koji će se tek graditi..a da ne spominjemo rekordnu nezaposlenost od 370.000 ljudi koji broj iz dana u dan raste! tko će i čime kupovati stanove?!?

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Najviše od svega ovo će dignuti Tehniku…

Karakaš: POS plus bio bi od pomoći građevinskoj industriji


možeš misliti…POS stanovi prodavat će se po samo 1100 EUR što će oboriti cijenu ostalim stanovima koji čekaju prodaju, kao i novim stanovima koji će se tek graditi..a da ne spominjemo rekordnu nezaposlenost od 370.000 ljudi koji broj iz dana u dan raste! tko će i čime kupovati stanove?!?
[/quote]

Imaš pravo na svoje mišljenje[emo_smijesak]. Ali….što je bolje?…držati neprodane stanove na zalihi ili prodati po 1100€? Nikad nisu ni smijeli biti skupliji od 1100€.
To će smanjiti zalihe neprodanih i potaknuti gradnju novih stanova. A tu je Tehnika doma. Kreću i drugi poslovi kao ceste i možda nešto i tamo daleko[emo_namigusa]
Što se građevinara tiće Viadukt – Tehnika – Hidroelektra….prvi odradio a ove dvije tek trebaju krenuti. A ameri spominju neki novi bull market. Tko se previše druži s medvjedima često propusti trčati s bikovima…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo nove prilike za zaraditi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jučer niti jedne transakcije, a vi se nakon toga raspisali [emo_zacudjen]
Inače do 900 kn na prodaji je samo nekih 70 kom.
Kad krdo krene, onda je gotovo !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

gledam ovu thnk pa mi neke stvari nisu jasne. rezultate u zadnjim izvjescima pravdaju smanjenom prodajom stanova, a koliko vidim na njihovim stranicama tih stanova je mozda sve skupa 2-3% od ukupnog broja (tipa u cijeloj zgradi od 5-6 katova mozda 3-4 stana). Kako im to moze biti toliki problem? Ili se situacija u medjuvremenu promijenila ili na webu nisu pokazali sve nekretnine za sto ne vidim dobar razlog?
Ima li medju vama koji to pratite duze vrijeme neko objasnjenje?


Jučer niti jedne transakcije, a vi se nakon toga raspisali [emo_zacudjen]
Inače do 900 kn na prodaji je samo nekih 70 kom.
Kad krdo krene, onda je gotovo !

tebi je mjerodavan broj izloženih dionica? pa u par sekundi se taj broj može povećati za npr. 700 komada i što ćeš onda zaključiti?

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Pa kaj se bunite …imate savršenu priliku za skupljanje …a kad se posao dobije ..:-)

slažem se, i meni je ovo zapalo za oči, sutra ću vam malo pomoći na bidu 830-850 s 150kom kupnje pa što mi uleti
[/quote]

Misliš na asku!!!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Logika je samo jedna.

Financijski stručnjaci, već su proučili FI za 2012.za predložene dionice na ZSE pa i za Tehniku. Tehnika se nije izvukla iz minusa.
Pogledajte srodne građevinske firme, kako jure naprijed. Oni su za 2012. ostvarili povećanje prihoda i možda dobiti.

Tehnika mora čekati s cijenama. NEMA KUPCA. Uprava nema pojma kako se izvući iz gabule. Zatvorena i kritizirana politika , okrenuta možda privatnim pozicijama, skupo košta ovu pespektivnu firmu….Oni ne žele strateškog partnera, jer imaju većinu vlasništva podijeljenu među sobom….. i to je mrcvarenje za dioničare …..Ja im psujem sve po spisku….i ne žeiim kriti nezadovoljstvo ovakvim ponašanjem i nesposobnošću Uprave !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nekako imam osjećaja da je ova 100-a na bidu ING-ova. Možda griješim…Bila je i moja na toj cijeni do jučer…Danas sam se pomako malo više s manjim nalozima…

New Report

Close