THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.2shared.com/photo/Kr8WJiJi/THNK.html
oko 1150 tu je bilo prijasnje dno i potpora.a to je i na fibonaciju oko 1.66 rast od dna
i upravo je tako isao i igh i hdel i vdkt-svo do dna s kraja 2010 godine.bravo kolega za onaj graf.utvrdili smo još jače slijedeći target na thnk [wink] [cool]
[/quote]
ispravak tj dodatak:gradjevinari su otisli do svog prvog otpora (koji je bio i potpora i dno jos tamo od kraja 2010).dok thnk tek ide prema njemu ali na sadasnjoj razini je popora jos iz 2010.vjerojatno zato malo cekamo 🙂
nego ono sto takodjer je primjetno je priblizavanje gapu od ljeta kad je krenulo padati zbog grcke krize:svi gradjevinari osi thnk se priblizili jako pa mi imamo ovdje jos puno vise prostora za rast

Ovo je daleko najbolji građevinar u RH, umjesto da se kupuje ono što vrijedi, ekipa se nakrcava sa Ingrom [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ovo je daleko najbolji građevinar u RH, umjesto da se kupuje ono što vrijedi, ekipa se nakrcava sa Ingrom [lol]

za ovu firmu su sigurnost i stabilnost nanjace odlike,a na tom temelju se jedino mogu privuci ulagaci i dugorocno podici cijena

jucer nalozi na kupnji 281,prodaji 771
danas 374/701
prodaje bas i nema [undecided]


jucer nalozi na kupnji 281,prodaji 771
danas 374/701
prodaje bas i nema [undecided]

Ispravak 420/717
Samo je pitanje tko će prije skinut s aska, prodaja se full povlači.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Zagreb 2013. za 550 milijuna eura: Projekt stoljeća!

Željeznička pruga presijeca metropolu napola već 150 godina i koči njen razvoj. Problem će napokon biti riješen – vlak ide pod zemlju. Uredili bi se i brojni parkovi te trgovi, napose Trg Franje Tuđmana, a niknut će i posve drugačiji Dom sportova. Dio od 550 milijuna plaća EU…

http://www.jutarnji.hr/arhitekt-nenad-fabijanic—vlakovi-pod-zemljom–uredeni-parkovi-i-trgovi–novi-dom-sportova—-/893473/

Najdepresivniji sektor je graditeljstvo. Naime, HLIPO iznosi samo 54 postotna poena. Čak je i sektoru trgovine, kojem od početka praćenja HLIPO-a pripada neslavna titula najdepresivnijeg, raspoloženje bilo bolje nego kod građevinara.
Loše raspoloženje građevinara potkrepljuju i podaci DZS-a. Naime, u prosincu je broj izdanih odobrenja za građenje zabilježio dvoznamenkasti pad na godišnjoj razini. Tako je izdano 862 odobrenja što predstavlja pad od 11,5 posto u odnosu na prosinac 2010. Razmjerno snažan pad na godišnjoj razini prvenstveno je posljedica snažnog pada broja izdanih odobrenja za građenje zgrada od 14,2 posto godišnje dok je kod ostalih građevina zabilježen rast od 3,4 posto godišnje. U prosincu je zabilježen pad u broju zaposlenih u građevinarstvu i to za 3,7% na godišnjoj razini dok je 1.180 zaposlenika prestalo raditi u ovom sektoru u odnosu na studeni.

http://www.liderpress.hr/tvrtke_i_trzista/poslovna_scena/gradevina-preotela-trgovini-titulu-dezurnog-pesimista/

http://www.liderpress.hr/tvrtke_i_trzista/poslovna_scena/gradevina-preotela-trgovini-titulu-dezurnog-pesimista/

Nak koliko si izašao, 690? Nažalost po tebe, možeš pisati kolko želiš, pa napiši i da će thnk u stećaj, i to ti neće pomoći, pogledaj graf…..

gospon per jesus ja kad sam kupovao THNK nisam kupovao proslost niti sadasnjost kako vele nego ono naprijed a mislim da od 12500koliko je ath na 745kn koliko sam ju platio je odlicna trgovina ako jos padne na sto eventualno racunam kad nam srezu rejting ja bum jos capil nekih 60kom ali samo ispod 800kn


Iskrcavanje na građevinarima. Navlakači se iskrcali, naivci i dalje plivaju.

Kolega, nisam "navlakač", a kao dioničar Tehnike (još od 2002.) ne osjećam se naivnim. Ne znam kome pišete Vaše postove ali mi se čini da ste pogriješili firmu….

1-prdaja kolicine smanjena sa oko 720 na 620
1-kupaca ima i jos dolaze i drze cijenu dok se drugi građevicni ruse zestoko
3-cijena se lomi i kad se prelomi ide na visu razinu-cca 1000 kn ili iznenadi i krene jos puno vise
4-kad spekulanti skuze da je jedini drugi gradjevinac kojeg se isplatilo kupovat -vdkt-vec odradio skoro 100%rasta,da igh ide dokap i prosipaju se po bidu-i jos je skuplji u usporedbi s thnk[shocked],mislim da bi im moglo biti kasno za ulaz na ovoj razini
[cool] [bye]


ili je to jedini kojeg kupuješ?

Niti ne kupujem, niti ne prodajem. Ne pada mi na pamet pri trenutačnom stanju, pogotovo ne pri tako nepovoljnim pokazateljima PE, ROE, dok istovremeno imaju visoke obveze.

New Report

Close