THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Živo me zanima dali će danas biti probijena linija obrane na 699 kuna ako hoće onda možemo i niže.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Medo jako si škrt……..nebi s tobom rado išla na večeru

beti

proda mi tko ??

free flow information

46kom plus na 745 pa da vidimo

U zadnjih mjesec dana sa današnjim danom prošlo je oko 2000 kom.

Tko god izlazi trebao bi biti pri kraju. [wink]

kupio sam ju iz jednog drugoga razloga a to je pretpostavka


kolika je vrijednost booka?

Ako znate, trebali biste taj podatak iznijeti sami, a ne postavljati retorička pitanja. Glupo je.

PB je, koliko sam vidio, oko 0,40
I?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gkyJ3sFdqtvf5Qb0zIXV1A==.pdf

[thumbsup]

The best place to succeed is where you are whit what you have.

Hrabro počinjem sa kupnjom na 400 kuna a Vi ?

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Bravo Tehnika, da bar i Ingra tako sklapa poslove svako par dana. Najbolji građevinar uz Viadukt.

Tehnici posao gradnje trgovačkog centra Vrapče vrijedan 15,3 milijuna eura
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 22.02.2012. – 09:57:17
ZAGREB – Tehnika je jutros objavila da je sa tvrtkom Vrbani projekt sklopila ugovor o gradnji trgovačkog centra Vrapče.

Posao je vrijedan 15,3 milijuna eura bez PDV-a. Početak gradnje je 1. ožujka, a gradnja bi trebala završiti u roku 13 mjeseci.

Podsjetimo, početakom veljače Tehnika je sklopila dva posla vrijedna ukupno preko 18 milijuna eura.

Sklopila je Ugovor o građenju za rekonstrukciju, djelomičnu nadogradnju, te prenamjenu tvornice „VESNA – modna ženska tekstilna konfekcija“ u poslovnu uredsko-trgovačku građevinu s pratećim sadržajima i trafostanicom, s naručiteljem „VESNA NEKRETNINE“ d.o.o. za ulaganje i razvoj projekta. Cijena ugovorenih radova je 6.918.951,80 € bez PDV-a Početak gradnje je odmah, a završetak, s izvršenim tehničkim pregledom, 12 mjeseci.

Sklopila je posao i za izgradnju poslovne građevine s naručiteljem VRBANI CENTAR d.o.o za poslovanje nekretninama, Trakošćanska 4, Zagreb.

Cijena ugovorenih radova je 11.450.893,58 € bez PDV-a.

Početak gradnje je odmah, a završetak, s izvršenim tehničkim pregledom, 14 mjeseci.

Ovaj s 50kom skriveni nema namjeru prodat vec nešto drugo [wink]

New Report

Close