THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RBA se dobro nakrcao u zadnje vrijeme na nivou 720-770 kn.
Super su posao odradili. Dobili su veliku količinu za odličnu cijenu.
Ja vjerujem da je i ova današnja kupnja prko 550 kom najvećim dijelom njihova.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ja vjerujem da je i ova današnja kupnja prko 550 kom najvećim dijelom njihova.

Da nisi i ti njihov…

Što im znači- kad se ne znaju pobrinuti za svoju dionicu u smislu bolje pozicije dioničara ….skupljaju praktički na jedan račun i kupuju po najnižim cijenama… a da se to niti ne zna!
Ne vjerujem da su tako pasivni i stvarno nezainteresirani….pa, uspješni su u građevini u ovoj
krizi, a to znači – da su u dionicama turbo sposobni ,priskrbiti za sebe što se može…
Koga su zadužili sa ovo skupljanje , osim system24…koji je nedavno skupljao..ne znam..
Vide , da se više neda izmusti, i ne hebu pet posto situaciju- da dionica mjesecima čami na istim
razinama…i prave se da je to u Božjim rukama ekonomskih astronautskih zbivanja, s kojima
oni- kobajagi , nemaju nikakve blage veze…..
Neodgovoran odnos – potpuno i čak na rubu nezakonitog rada na tržištu…ovo je svjesno istiskivanje
malih dioničara, mislite da nemaju pare da plate SPECIJALISTE..kraj onako unosnih poslova za 2012.
mogu se fulirati kome hoće.
Barem 2000, 00 kuna cijenu hoćemo..onda ćemo Vam prodati.o.k.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovdje će biti skidanje aska, građevinari su opet in.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Na Tehnici zadnja kupnja na 670 kuna ako ne gledamo onih samo dva komada na 666 kuna ili nema interesa ili će dionica ići puno niže.

Uprava je zakazala totalno …….! Pokušavaju nabaviti dionice po najnižim cijenama, preko
skrbničkih računa !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ili nema interesa ili će dionica ići puno niže.

PE = 132
Tko želi kupiti dionicu sektora u poteškoćama s PE 132?
Možda RBA koji se dobro nakrcao, K-PAX, zajedljivi Homax i još poneki entuzijast…



ili nema interesa ili će dionica ići puno niže.

PE = 132
Tko želi kupiti dionicu sektora u poteškoćama s PE 132?
Možda RBA koji se dobro nakrcao, K-PAX, zajedljivi Homax i još poneki entuzijast…
[/quote]
Sve manje igrača možda ako cijena bude pristupačnija.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove



ili nema interesa ili će dionica ići puno niže.

PE = 132
Tko želi kupiti dionicu sektora u poteškoćama s PE 132?
Možda RBA koji se dobro nakrcao, K-PAX, zajedljivi Homax i još poneki entuzijast…
[/quote]

Kolega, naravno da je P/E visok zbog male dobiti, ali i kakva takva dobit je uspjeh za 2011, pogledajte si ostale građevinare, ne može se vrednovat dionica na osnovu P/E odnosno male dobiti u zadnjem izvještaju, to je glupost. Koliko im book vrijedi?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Pogledajte samo s kojom će lakoćom Tehnika zaroniti ispod 699 kuna.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


ne može se vrednovat dionica na osnovu P/E odnosno male dobiti u zadnjem izvještaju, to je glupost.

Nije to pokazatelj u zadnjem izvještaju. Radi se o prosjeku zadnja četiri kvartala.



ne može se vrednovat dionica na osnovu P/E odnosno male dobiti u zadnjem izvještaju, to je glupost.

Nije to pokazatelj u zadnjem izvještaju. Radi se o prosjeku zadnja četiri kvartala.
[/quote]

Pa naravno, radi se o zadnjem godišnjem izvještaju, o čemu drugome.Niste mi odgovorili kolika je vrijednost booka?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close