THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onaj tko je danas s 4 / četiri !!!/ dionice srušio Tehniku, više od 7 % -nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Kako te nije sram !..idi prodavati šalatu na plac …

I Vi brokeri ste isto munjeni….pa, ako ti dođe čovjek prodati dvije dionice- kupi to od njega, čovječe..
pa nemoj rušiti tržište s dvije dionice …aaaaaaaalooooo!!!!
Koji qurac vodite te brokerske kuće, ako ne možete u takvim situacijama reagirati ko normalni
investitori !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U kolovozu pad obujma građevinskih radova od 8,9 posto godišnje
27.10.2011 | Autor/Izvor RBA analitičari

(….) nakon pada od 12,5% u srpnju u kolovozu je zabilježen pad od 8,9% na godišnjoj razini. Zabilježeni pad prvenstveno je posljedica snažnog pada obujma građevinskih radova na zgradama od 14,1% u odnosu na isti mjesec prošle godine dok je obujam građevinskih radova na ostalim građevinama zabilježio godišnji pad od 4,3 posto.

Iako je u kolovozu zabilježeno usporavanje stope pada obujma građevinskih radova ne možemo još govoriti o nekom trendu obzirom da je u prvih osam mjeseci ove godine zabilježen prosječni pad spomenutog pokazatelja od 8,9% godišnje.

Pad obujma građevinskih radova na izgradnji zgrada posljedica je negativnih trendova prisutnih na tržištu nekretnina. Naime, prodaja koja gotovo stagnira osigurava na tržištu veliki broj neprodanih nekretnina (uglavnom stanova) te ne postoji potreba za izgradnjom novih. (…)

http://www.limun.hr/main.aspx?id=755055


(…)-nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Koji qurac (…)

Kad na nekoj dionici s 4 dionice ukupne vrijednosti 3.600 kn možeš srušiti cijenu za 7-8%, onda to ne govori likvidnosti i potražnji u prilog.



(…)-nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Koji qurac (…)

Kad na nekoj dionici s 4 dionice ukupne vrijednosti 3.600 kn možeš srušiti cijenu za 7-8%, onda to ne govori likvidnosti i potražnji u prilog.
[/quote]
Točno niti potražnje a niti likvidnosti niti na nju možeš dići margin kredit znači nije interesantna dionica.


Onaj tko je danas s 4 / četiri !!!/ dionice srušio Tehniku, više od 7 % -nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Kako te nije sram !..idi prodavati šalatu na plac …

imaš pravo! jer za ovako loše FI i gubitak od 2,9 milijuna kuna u prošlom kvaralu cijena treba pasti jače i s puno više komada! [angry]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove



(…)-nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Koji qurac (…)

Kad na nekoj dionici s 4 dionice ukupne vrijednosti 3.600 kn možeš srušiti cijenu za 7-8%, onda to ne govori likvidnosti i potražnji u prilog.
[/quote]

Tak bi ti moglo biti uskoro na luri kad skrbnički zatvori pipu. Neboj se ti za Tehniku stari, preživjela je ona i teže trenutke. A to što si ti počeo ovdje drukati za pad na ime nelikvidnosti samo govori o tvojim neskrivenim ambicijama za jeftinim ukrcajem [tongue]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Neboj se ti za Tehniku stari, preživjela je ona i teže trenutke.

Slažem se. Nemoj se bojati, i ja sam optimist, ne vjerujem da će ispod ca. 700 kn.

Slušajte, možete govoriti što god hoćete..ali, i mi ćemo složiti ove godine FI – takav-kakav hoćemo..
jer nam dobit ne treba…imao zadržane dobiti koliko hoćemo.
Nemojte mi govoriti da su ova izvješća točna, jer nisu…a bolje od mene znate, kako se ona mijenjaju
po potrebi…
Dionica je u rukama privatnih investitora koji poznaju građevinarstvo- imaju doticaj sa
velikim poslovima i ujedno su kooperanti u najužem i najširem smislu suradnje u
gradnji….kak god .
Kratko rečeno, onih koji rade u uspješnom građevinskom okruženju.
Svatko tko kuži građevinu- i vidi pokazatelje, ugovore, blabla…zna- da je izvješće – bez veze..

p.s. Baš im treba da plaćaju akontacije na dobit , bez veze…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Je li moguće Petarmali, da nije moguće podići margin kredit na dionice THNK? Kako to?
Po meni,svjesno se ne izlažu medijima…situacija je ko i svima u građevini, ali oni-vidim-imaju
posla dosta….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@ miami brokera načelno boli neka stvar po kojoj je se neka dionica trži njih interesira samo likvidnost na papirima i ništa više.


U kolovozu pad obujma građevinskih radova od 8,9 posto godišnje
27.10.2011 | Autor/Izvor RBA analitičari

(….) nakon pada od 12,5% u srpnju u kolovozu je zabilježen pad od 8,9% na godišnjoj razini. Zabilježeni pad prvenstveno je posljedica snažnog pada obujma građevinskih radova na zgradama od 14,1% u odnosu na isti mjesec prošle godine dok je obujam građevinskih radova na ostalim građevinama zabilježio godišnji pad od 4,3 posto.

Iako je u kolovozu zabilježeno usporavanje stope pada obujma građevinskih radova ne možemo još govoriti o nekom trendu obzirom da je u prvih osam mjeseci ove godine zabilježen prosječni pad spomenutog pokazatelja od 8,9% godišnje.

Pad obujma građevinskih radova na izgradnji zgrada posljedica je negativnih trendova prisutnih na tržištu nekretnina. Naime, prodaja koja gotovo stagnira osigurava na tržištu veliki broj neprodanih nekretnina (uglavnom stanova) te ne postoji potreba za izgradnjom novih. (…)

http://www.limun.hr/main.aspx?id=755055



@ miami brokera načelno boli neka stvar po kojoj je se neka dionica trži njih interesira samo likvidnost na papirima i ništa više.



Onaj tko je danas s 4 / četiri !!!/ dionice srušio Tehniku, više od 7 % -nek lijepo ide u krasan q.ur.c. !
Kako te nije sram !..idi prodavati šalatu na plac …

imaš pravo! jer za ovako loše FI i gubitak od 2,9 milijuna kuna u prošlom kvaralu cijena treba pasti jače i s puno više komada! [angry]
[/quote]



Neboj se ti za Tehniku stari, preživjela je ona i teže trenutke.

Slažem se. Nemoj se bojati, i ja sam optimist, ne vjerujem da će ispod ca. 700 kn.
[/quote]
Ja osobno a vjerujem i drugi dioničari mislimo da može i niže od 700 kuna znaš onu 100 ljudi 100 ćudi.


Ja osobno a vjerujem i drugi dioničari mislimo da može i niže od 700 kuna znaš onu 100 ljudi 100 ćudi.

U pravu si. I ja za ingru mislim da je podcjenjena na 38 [lol]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close