THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kao i uvijek Tehnika tone na prometu od 15 dionica.

Sad tone, a kad objave 9-mj.izvještaj- onda će je hvatati po višim cijenama..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Sad tone, a kad objave 9-mj.izvještaj- onda će je hvatati po višim cijenama..

Poštovanje kolega

Po koliko višim cijenama kako je krenulo prodavat ćemo svi kao šljakeri od 400 do 500 kuna prije par godina a onda su kukali kako su prevareni međutim ispada da su oni dobro prodali. Ako računamo godine čekanja bolje da je lova bila na banci nego u dionicama.


Sad tone, a kad objave 9-mj.izvještaj- onda će je hvatati po višim cijenama..

Samo strpljenje,nije vrijeme za građevinski sektor,stoga oprez.

Ono što je ovdje evidentno, to je da je Top10 dosta čvrst. Cijelo ovo vrijeme, zadnjih mjeseci dok sve nemilice pada mislim da nije prodana niti jedna (!) dionica od strane Top10.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

mislim da je ovo jedan od najboljih gradjevinara i sasvim sam siguran da ce prezivjeti sve ovo i vjerujem u kredibilitet ove firme nemam dionice niti ih namjeravam u skoro vrijeme imati


vjerujem u kredibilitet ove firme nemam dionice niti ih namjeravam u skoro vrijeme imati

Pitanje je možemo mi mi vjerovati u tvoj kredibilitet ako već vjeruješ u firmu, a nemaš njezine dionice niti ih misliš u skoro vrijeme imati…hm?


Ono što je ovdje evidentno, to je da je Top10 dosta čvrst. Cijelo ovo vrijeme, zadnjih mjeseci dok sve nemilice pada mislim da nije prodana niti jedna (!) dionica od strane Top10.

a nažalost odustali su i od kupnje pa svi ovi ispod top 10 tuku po bidu [angry]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica



Ono što je ovdje evidentno, to je da je Top10 dosta čvrst. Cijelo ovo vrijeme, zadnjih mjeseci dok sve nemilice pada mislim da nije prodana niti jedna (!) dionica od strane Top10.

a nažalost odustali su i od kupnje pa svi ovi ispod top 10 tuku po bidu [angry]
[/quote]
Istina što dovodi do daljnjeg urušavanja cijene ove dionice.

Dobar dan svim forumašima živo me zanima dali je moguće kroz daljnji pad dionice Tehnike da dođe na svoju nominalu kako sad izgleda kao da ide prema njoj ?


Dobar dan svim forumašima živo me zanima dali je moguće kroz daljnji pad dionice Tehnike da dođe na svoju nominalu kako sad izgleda kao da ide prema njoj ?

a tko to zna…ali IGH i THNK do sada su se pratile cijenom…IGH padne na 1200, THNK također…IGH na 1000 kn, THNK također, sad je IGH na 800 kn, a THNK na 900 kn…tako da ili će IGH na 900 kn ili THNK na 800 kn

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



Dobar dan svim forumašima živo me zanima dali je moguće kroz daljnji pad dionice Tehnike da dođe na svoju nominalu kako sad izgleda kao da ide prema njoj ?

a tko to zna…ali IGH i THNK do sada su se pratile cijenom…IGH padne na 1200, THNK također…IGH na 1000 kn, THNK također, sad je IGH na 800 kn, a THNK na 900 kn…tako da ili će IGH na 900 kn ili THNK na 800 kn
[/quote]
Ne niti jedno niti drugo nego treći samostalni put ove dvije dionice hrabro na 700 kuna i nadam se da će to biti dno mada se kod nas nikad ništa nezna sa sigurnošću.

New Report

Close