THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

Kolega, vidim da si propustio kupnju danas na rasprodaji, ne sikiraj se, bit će i sutra na asku prodavača, ali nekih 10-ak posto skuplje [wink]

PS. U zadnja 3 i pol mjeseca sklopili su poslova u vrijednosti od cca 153 milijuna kuna + PDV.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

tehnika kao najbolji građevinac ipak neće tako nisko



Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

Kolega, vidim da si propustio kupnju danas na rasprodaji, ne sikiraj se, bit će i sutra na asku prodavača, ali nekih 10-ak posto skuplje [wink]

PS. U zadnja 3 i pol mjeseca sklopili su poslova u vrijednosti od cca 153 milijuna kuna + PDV.
[/quote]

ovo je možda najbolji građevinar koji posluje unutar HR, stalno novi poslovi i to za naše prilike dosta veliki…. do sada je bio jedan veliki kupac iz top 10 koji je kupovao sve do 1500 kn u velikim količinama pa me zanima da li tko ima podatak da li je što kupovao zadnjih 10-15 dana?

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

Kolega, vidim da si propustio kupnju danas na rasprodaji, ne sikiraj se, bit će i sutra na asku prodavača, ali nekih 10-ak posto skuplje [wink]

PS. U zadnja 3 i pol mjeseca sklopili su poslova u vrijednosti od cca 153 milijuna kuna + PDV.
[/quote]
Onda bi gledajući po sklopljenim poslovima dlkv trebao biti na 1500 kn. Gleda se nešto sasvim drugo a to su špekulacije.


Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

BRAVO

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




Dionica ide do 1050-1080kn, a ako tu ne stane onda ni 700kn nije nemoguće.

Kolega, vidim da si propustio kupnju danas na rasprodaji, ne sikiraj se, bit će i sutra na asku prodavača, ali nekih 10-ak posto skuplje [wink]

PS. U zadnja 3 i pol mjeseca sklopili su poslova u vrijednosti od cca 153 milijuna kuna + PDV.
[/quote]

ovo je možda najbolji građevinar koji posluje unutar HR, stalno novi poslovi i to za naše prilike dosta veliki…. do sada je bio jedan veliki kupac iz top 10 koji je kupovao sve do 1500 kn u velikim količinama pa me zanima da li tko ima podatak da li je što kupovao zadnjih 10-15 dana?
[/quote]

Nije, čeka se da se malo kupnja aktivira.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

NISKOENERGETSKE KUĆE- KOPRIVNICA – koje gradi Tehnika su nadmašile moja očekivanja. ! Bravo za Tehniku, molimo ponude za projekte na sunce i za obiteljske kuće – – naravno.!

Fantastična budućnost vezano za potrošnju i korištenje obnovljnih izvora energije …od uplatnica za plin- boli glava…….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da li je zaustavljeno klizanje na projektu Dunjevac a na kojem zaštitu iskopa radi Geotehnika inženjering ?

http://www.vecernji.hr/zagreb/na-klizistu-nastao-rasjed-duljine-oko-50-metara-zbog-radova-clanak-321615

Bit će da je nadzor Interkonzaltig!!!!hahahahahahaha


NISKOENERGETSKE KUĆE- KOPRIVNICA – koje gradi Tehnika su nadmašile moja očekivanja. ! Bravo za Tehniku, molimo ponude za projekte na sunce i za obiteljske kuće – – naravno.!

Fantastična budućnost vezano za potrošnju i korištenje obnovljnih izvora energije …od uplatnica za plin- boli glava…….!

Da, u drugoj polovici godine imaju ugovorenih poslova da boli glava [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



NISKOENERGETSKE KUĆE- KOPRIVNICA – koje gradi Tehnika su nadmašile moja očekivanja. ! Bravo za Tehniku, molimo ponude za projekte na sunce i za obiteljske kuće – – naravno.!

Fantastična budućnost vezano za potrošnju i korištenje obnovljnih izvora energije …od uplatnica za plin- boli glava…….!

Da, u drugoj polovici godine imaju ugovorenih poslova da boli glava [thumbsup]
[/quote]

Starduste možeš li staviti ovdje neke od najinteresantnijih poslova Tehnike koji dolaze na naplatu?

Better not be at all than not be noble

@ Rixos

Ja pričam o ugovorenim poslovima, imaš na stranicama ZSE pod ”Novosti” (koje trenutno ne rade izgleda [rolleyes] )
http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=thnk
U zadnjih 4 mjeseca sklopili su poslova u vrijednosti od cca 153 milijuna kuna + PDV.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close