THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otkuda odjedanput takav promet na THNK ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad vidim dvije žestoke transakcije – čije su?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Sad vidim dvije žestoke transakcije – čije su?

Da nisu kojim slučajem mirovinci koji posljednjim trzajima izlaze van???

OMF-ovi smiju kupovati dionice koje kotiraju na Redovitom tržištu Zagrebačke burze ukoliko je njihova tržišna vrijednost veća od 350 milijuna kuna. Kada vrijednost kompanije na burzi padne ispod te razine, OMF-ovi smiju stjecati te dionice dok tržišna kapitalizacija ne padne ispod 300 milijuna kuna. U tom trenutku, mirovincima nastaje obveza prodaje tih dionica.
Kako je Tehnika trenutno vrijedna 270-280 mil kn, a velikih transakcija zadnje vrijeme nije bilo, dosta je velika šansa da je to izlazak mirovinaca.
Uostalom, skuplja se kaš za Podravku….????

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???


Nešto nam je Tehnika postala jako likvidna. Ko je kome prekrcao??

Da, zanimljivo. Tehnika postaje najatraktivniji građevinar očigledno. Što nije ni čudo s obzirom da jedini konstantno dobivaju poslove. Svi drugi životare i bore se za goli život.Moram priznati da su me iznenadili jer nisam očekivao da visokogradnja nastavi poslovati sa najvećim opsegom

Crnogorci idu u novi natječaj za autoput Bar – Boljare. Kinezi su otpali,Turci su otpali……’?? [proud]. Na kraju ćemo biti "mi" dobri – možda??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golubv, kupil si dionice Tehnike?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


golubv, kupil si dionice Tehnike?

Kaj kupil….već su mi zbobotnole [yawn]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Crnogorci idu u novi natječaj za autoput Bar – Boljare. Kinezi su otpali,Turci su otpali……’?? [proud]. Na kraju ćemo biti "mi" dobri – možda??

nema šanse….financirat će EIB, a gradit će njihove firme…i bolje da se tamo ne petljamo jer ćemo gaće na štapu izgubiti


TEHNIKA

OBAVJESTI O SKLOPLJENOM POSLU U ZADNJIH POLA GODINE

15.07.2011……….20.122.800,00 + PDV

12.07.2011……….24.508.574,00 + PDV

28.06.2011……….68.000.000,00 + PDV

28.04.2011……….53.237.603,00 + PDV

19.04.2011……….33.542.451,00 + PDV

O1.12.2010………..7.085.000,00 + PDV

30.11.2011……….23.636.211,00 + PDV

UKUPNO………… 230.131.839,00 +23% PDV (280 MILJUNAKUNA)

Imam jedno glupo pitanje, kada se ovi poslovi vide kao prihod u izvješćima, po sklapanju posla ili kada kupac plati?

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

u građevinarstvu su uobičajeni obračuni po mjesečnim situacijama i konačni obračun. Izvođač ispostavlja račun za radove izvršene u tekućem mjesecu, a nadzorni inženjer situaciju ovjerava.




protekli mjesec je bio znakovit, kao i početak ovoga… ukoliko još netko sumnja, vrijeme je da razmisli, vidljivo je i iz aviona: THNK ide UP… [sealed]

THNK kao i uvijek ide do 1500 kn pa nazad na 1400-1430 kn [yawn]
[/quote]

Ne bih se kladio u tvoju prognozu, kupnja se udvostručila od jučer…
[/quote]

očito je kolega rassim bio u pravu [rolleyes]

Tehnika se odlično drži iznad 1400 kn i pokazuje kao najstabilniji građevinar, a sudeći po učestalim objavama novih poslova izgleda da će postati i najsupješniji na ZSE [thumbsup]

New Report

Close